Apteq Vita Vitamiin D3 on igapäevaseks tarbimiseks mõeldud toidulisand, mis on suurepärane D-vitamiini allikas ja täiendab tervislikku toitumist.

*Hea maitsega väike närimistablett (apelsin)
*Magusaineks ksülitool, mis ennetab kaariese teket ja happerünnakut hammastele
*Tugevus 50 ug = 2000 IU
Vitamiinil D on väga oluline roll kaltsiumi ainevahetuse regulatsioonil. Vitamiini D vaeguse korral langeb kaltsiumi imendumine soolest, mistõttu ei suuda organism ennast piisavalt kaltsiumiga varustada. See võib põhjustada väga erinevaid terviseprobleeme – luud hõrenevad ja kaotavad oma mineraalset tihedust, hambad kaotavad tugevust ning lagunevad, lihaste (sh ka südamelihase) funktsioon halveneb. Soovituslik päevane kogus (1 närimistablett) sisaldab 50 mikrogrammi D3-vitamiini, 1000% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule.
Annustamine: 1 tablett päevas. Tabletti võib närida, imeda või neelata.
Hoiatused: Soovitatavat annust ei tohi ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida toatemperatuuril lastele kättesaamatus kohas. Liigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.

Laktoosivaba, pärmivaba, gluteenivaba, sojavaba, želatiinivaba.

Pakendis 64 g (200 tabletti).

1 arvustus tootele Apteq D-vitamiin 50μg N 200 tabletti

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Ok

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
magusained (sorbitool, ksülitool), kolekaltsiferool (d3) preparaat, paakumisvastane aine (magneesiumstearaat) lõhna- ja maitseaine (apelsin).
Apteq D-vitamiin Apteq D-vitamiin 50μg N 200 ta...

17.00 

Ainult 4 veel laos