BioMin F hambapastade komplekt - maasikas ja melon

BioMin F hambapasta lastele – 1 maasikamaitseline ja 1 melonimaitseline

BioMin F laste hambapasta põhineb samal uuenduslikul tehnoloogial kui BioMin F hambapasta ning sellel on meeldiv puuviljane maitse.
BioMin hambapasta loob happekindla kaitsekihi ja remineraliseerib hambaemaili. Täiuslik kaitse magusale ja happelisele toidule, mida lapsed armastavad.
Fluoriidi sisaldus on 530 ppmi ja see kogus on turvaline lastele alates kolmandast eluaastast.

BioMin F hambapasta on välja töötatud Londoni Queen Mary Ülikooliga koostöös. Selles on kasutatud auhinnatud tehnoloogiat, mis aitab hambaemaili kaitsta ja parandada. Selle kasutamisel vabaneb väikeste doosidena, kuni 12 tunni jooksul peale harjamist, spetsiaalne patenteeritud kombinatsioon kaltsiumi, fosfaadi ja fluoriidi ioonidest. Need moodustavad fluorapatiidi kaitsmaks hambaid lagunemise ja tundlikkuse eest.
BioMin F hambapastas on kasutatud tavalisest kaks korda vähem fluoriidi (530 ppm), kuna see on aga lisatud bioaktiivse klaasi ühendina, siis erinevalt kõigist teistest hambapastadest kestab kaitsev toime kuus korda kauem ning kõrgem fluoriidi sisaldus ei ole vajalik.
BioMin F jäljendab ja täiendab hammaste loodusliku reminrealisatsiooni protsessi ning suurendab sülje puhverdusvõimet happerünnakute vastu.

Kasutamine: Pesta hambaid 2 korda päevas 2 minutit, peale harjamist käia keelega hambakaared üle ja hoida 30 sekundit suus ja sülitada välja. Pärast seda hambaid mitte loputada!
BioMin F ei sisalda loomseid produkte ning toote väljatöötamisel ei ole läbi viidud loomkatseid.

Loe rohkem BioMin hambapasta kohta ajakirjast Hambaarst.

BioMin ametlik esindaja: Hilo Trade OÜ-www.suutervis.eu

Kaal 100 g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “BioMin F hambapastade komplekt – maasikas ja melon”
Glycerine, Silica, PEG400, Fluoro Calcium Phosphosilicate, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Carbomer, Potassium Acesulphame. Fluoride concentration is 530 ppm.

Kokkusobivad tooted