BLANX GLOSSY PINK on hambapasta, mis valgendab hambaid loomulikul ja mitteagressiivsel teel juba esimesest kasutuskorrast alates. Tänu erilistele Pro-Shine mikroosakestele eemaldab see plekke sügavuti ja annab hammastele uue sära ning püsiva valge tooni-igapäevaseks kasutamiseks.

Blanx PRO hambapastas sisalduvad bromeliini ja papaia ensüümid lõhustavad orgaanilist kilet hammaste pinnal, aidates kaasa plekkide eemaldamisele ja hoides ära nende taastekke.
Arktiliste samblike, mitteabrasiivsete ränidioksiidide ja ensüümide unikaalne sünergia kaitseb ning remineraliseerib hambaemaili, ennetab hambakatu kinnitumist ja hammaste kollakaks tõmbumist, võimendades sellega hambapasta valgendavat toimet.
Tänu põhikoostisele lisatud erilistele Pro-Shine mikroosakestele eemaldab see plekke sügavuti ja annab hammastele uue sära ning püsiva valge tooni.
Igapäevaseks kasutamiseks ksülitooliga hambapasta valgendab hambaid loomulikul ja mitteagressiivsel teel juba esimesest kasutuskorrast alates.
Kasutada nagu tavalist hambapastat, loputa pärast kasutamist.
Täiskasvanutele ja lastele alates 7.a.
Mitte alla neelata! Pange kork pärast kasutamist tagasi, et toode paremini säiliks. Kahjustatud pakend võib toote toimivust mõjutada. Allergilise reaktsiooni puhul pöörduge arsti poole. Võimalikud allergilised reaktsioonid sõltuvad konkreetsest isikust ja ei ole ennustatavad. Vajadusel pidage nõu meditsiinitöötajaga.
See on meditsiinitoode CE 0038450.

 

4 arvustust tootele BlanX PRO Glossy White valgendav hambapasta ensüümidega 75ml

 1. Dairi

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 2. Ingrid

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 3. Jaanika M.

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 4. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus

Tühista

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Aroma, Xylitol, Cellulose Gum, Cocamidopropyl Betain, Papain, Bromelain, Carrageenan, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Myristoyl Sarcrosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Disodium Phosphate, Cyclodextrin, Maltodextrin, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Syntetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Benzyl Salicylate, Linalool, CI77891. Contains: Sodium Monofluorophosphate 0.72% (950 ppm F).