BlanX PRO Gold Tropical Breeze valgendav hambapasta 75ml

BlanX GOLD on hambapasta, mis valgendab hambaid loomulikul ja mitteagressiivsel viisil alates esimesest kasutamisest. Tänu spetsiaalsetele Pro-Shine mikroosakestele mõjub see plekidele sügavalt ja annab hammastele uue särava ja püsiva valge tooni; sobib igapäevaseks kasutamiseks. BlanX-i uuringute põhjal on sündinud uus valgendava ja antibakteriaalse toimega mitteabrasiivne hambapasta, mis taastab naeratuse loomuliku  püsiva valge tooni. Arktiliste samblike, mitteabrasiivsete räni ja ensüümide eksklusiivne sünergia kaitseb ja remineraliseerib emaili mineraalset komponenti, vältides hammaste kollasust.
Arktilised samblikud: Samblike ekstraktides on kindlaks tehtud aine usniinhape, mis on eriti tõhus limaskestade ja hammaste kaitsmisel. Usniinhappel on väga oluline looduslik bakteriostaatiline toime, kuna see suudab lühikese aja jooksul neutraliseerida suurema osa bakterite kogusest, pöörates erilist tähelepanu kaariese tekke peamisele põhjustajale Streptococcus mutans.
Mitteabrasiivsed ränidioksiidid: Blanxi hambapastad on valmistatud kõrgekvaliteedilise ränidioksiidi kalibreeritud seguga, millel on eriti suur osakeste suurus, mis võimaldab samal ajal saavutada suurepärase puhastusfekti ja austada hambaemaili terviklikkust, madala RDA väärtusega.
ensüümid: Bromelain ja papaiin lagundavad hamba pinnal asuvat valgukilet (biokile), soodustades sellega plekide eemaldamist, hoides ära nende moodustumise; seetõttu on nad võimelised vastandama bakterite paljunemist ja taastama hamba värvuse ja tervise kaitsemeetmena.
Kasutamine:  Harjake hambaid nagu tavaliselt ja loputage pärast kasutamist. Kasutage vähemalt 2 korda päevas, pärast peamist sööki. Mõõtke hammaste värvust BlanXomeetriga, mille leiate pakendist.

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica , Glycerin, Xylitol, Cellulose Gum, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Papain, Bromelain, Carrageenan, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbara Extract, Sodium Monofluorophosphate, Disodium Phosphate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cyclodetrin, Silica, Sodium Benzoate, Maltodextrin, Calcium Aluminum Borosilicate, Iron Oxide, Tin Oxide, Cl 77891.

2 arvustust tootele BlanX PRO Gold Tropical Breeze valgendav hambapasta 75ml

  1. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  2. Maila

    Meeldiva maitsega pasta, puhastab hambaid õrnalt.

Lisa arvustus

Cancel