Koostöös hambaarstidega välja töötatud Complette ™ on varustatud Dupont Tynex® harjaste, antibakteriaalsete lühikeste silikoonide ja nurgeliste harjastega. See on täiuslik segu, mis on spetsiaalselt loodud optimaalseks puhastamiseks, katu eemaldamiseks. Complette ™ on kõige mitmekülgsem harjake, mille oleme loonud, kui teil on regulaarsed hambad, millel pole konkreetset patoloogiat, saaksite seda sõna otseses mõttes igapäevaselt kasutada.

Soodne, keskkonnasäästlik ja kvaliteetne suuhügieen. Sobib Oral-B® hambaharjadega.
Kvaliteetsed suuhooldustooted ei pea olema alati kallid, Brushette teeb head nii sulle, loodusele kui ka rahakotile.

Brushettega hoiad loodust
Iga kord kui vahetad oma hambaharja otsikut, siis viskad ära umbes 6 grammi plastikut. Eeldades, et 25% eestlastest kasutab elektrilist hambaharja, tekib iga sellise otsikuvahetusega Eestis rohkem kui 2 tonni plastikjäätmeid. Brushette võimaldab otsik alles jätta ja vahetada välja ainult harjaste osa, mis on vähem kui 1 gramm plastikut. Seeläbi vähendad Brushette kasutades jäätmete hulka kuus korda!

Hügieeniliselt toodetud ja pakendatud
Enamik tootjaid ei steriliseeri oma harjaseid, mis tähendab, et sinu hambaharjale on juba enne selle kasutamist hulk baktereid kogunenud. Kõik Brushette harjased läbivad aga tootmise käigus UV sterilisatsiooni ning igaüks neist pakendatakse eraldi bakterivabasse lämmastikpakendisse.

Brushette on soodne
Enamik Oral-B või Philips Sonicare hambaharjaotsikuid maksavad tavalisest poest ühe- või ka paarikaupa ostes umbes 8 kuni 10 eurot. Ühe Brushette harjasepea hind on samas ainult 2 eurot.
Peatselt on tulemas ka püsitellimuse võimalus ning veelgi soodsamad hinnad!

Brushette toodete kohta leiad rohkem infot lehelt www.brushette.ee

1 arvustus tootele Brushette – Complette total clean

  1. heili

    Harjased töötavad hästi ja puhastab ilusti hambad katust puhtaks.

Lisa arvustus

Tühista