Koostöös hambaarstidega välja töötatud Deliquette ™ on täiuslikult ümar ja pakub väga õrna puhastust. Harjaste välimisel ringil on ülipehmed Dupont Tynex® kiud ja see on mõeldud tundlike hammaste ja igemete õrnaks puhastamiseks. Deliquette ™ esitletakse sageli õhtuse kaaslasena, et enne magamaminekut õrnalt harjata.
Kui soovite veelgi pehmemat puhast, proovige Gumette™, which features our revolutionary make-up inspired ultra-soft bristles!

Soodne, keskkonnasäästlik ja kvaliteetne suuhügieen. Sobib Oral-B® hambaharjadega.
Kvaliteetsed suuhooldustooted ei pea olema alati kallid, Brushette teeb head nii sulle, loodusele kui ka rahakotile.

Brushettega hoiad loodust
Iga kord kui vahetad oma hambaharja otsikut, siis viskad ära umbes 6 grammi plastikut. Eeldades, et 25% eestlastest kasutab elektrilist hambaharja, tekib iga sellise otsikuvahetusega Eestis rohkem kui 2 tonni plastikjäätmeid. Brushette võimaldab otsik alles jätta ja vahetada välja ainult harjaste osa, mis on vähem kui 1 gramm plastikut. Seeläbi vähendad Brushette kasutades jäätmete hulka kuus korda!

Hügieeniliselt toodetud ja pakendatud
Enamik tootjaid ei steriliseeri oma harjaseid, mis tähendab, et sinu hambaharjale on juba enne selle kasutamist hulk baktereid kogunenud. Kõik Brushette harjased läbivad aga tootmise käigus UV sterilisatsiooni ning igaüks neist pakendatakse eraldi bakterivabasse lämmastikpakendisse.

Brushette on soodne
Enamik Oral-B või Philips Sonicare hambaharjaotsikuid maksavad tavalisest poest ühe- või ka paarikaupa ostes umbes 8 kuni 10 eurot. Ühe Brushette harjasepea hind on samas ainult 2 eurot.
Peatselt on tulemas ka püsitellimuse võimalus ning veelgi soodsamad hinnad!

Brushette toodete kohta leiad rohkem infot lehelt www.brushette.ee

3 arvustust tootele Brushette – Deliquette sensitive teeth

  1. Riina K.

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Raili

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Mari-Liis L.

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus

Tühista