Koostöös hambaarstidega välja töötatud Gumette ™ on loodud spetsiaalselt igemete harjamiseks. See sobib ideaalselt kõigile neile, kellel on äärmiselt tundlikud hambad ja igemed ning kes soovivad tõhusat ja õrnat puhastust. Harjastel on Dupont Tynex®-i rida, mida kasutatakse meigitööstuses (st kuiv pintsel näol) koos kogu Brushette®-liini õhemate kiududega, mis harjamise ajal vähendab märkimisväärselt igemete põletikku.

Soodne, keskkonnasäästlik ja kvaliteetne suuhügieen. Sobib Oral-B® hambaharjadega.
Kvaliteetsed suuhooldustooted ei pea olema alati kallid, Brushette teeb head nii sulle, loodusele kui ka rahakotile.

Brushettega hoiad loodust
Iga kord kui vahetad oma hambaharja otsikut, siis viskad ära umbes 6 grammi plastikut. Eeldades, et 25% eestlastest kasutab elektrilist hambaharja, tekib iga sellise otsikuvahetusega Eestis rohkem kui 2 tonni plastikjäätmeid. Brushette võimaldab otsik alles jätta ja vahetada välja ainult harjaste osa, mis on vähem kui 1 gramm plastikut. Seeläbi vähendad Brushette kasutades jäätmete hulka kuus korda!

Hügieeniliselt toodetud ja pakendatud
Enamik tootjaid ei steriliseeri oma harjaseid, mis tähendab, et sinu hambaharjale on juba enne selle kasutamist hulk baktereid kogunenud. Kõik Brushette harjased läbivad aga tootmise käigus UV sterilisatsiooni ning igaüks neist pakendatakse eraldi bakterivabasse lämmastikpakendisse.

Brushette on soodne
Enamik Oral-B või Philips Sonicare hambaharjaotsikuid maksavad tavalisest poest ühe- või ka paarikaupa ostes umbes 8 kuni 10 eurot. Ühe Brushette harjasepea hind on samas ainult 2 eurot.
Peatselt on tulemas ka püsitellimuse võimalus ning veelgi soodsamad hinnad!

Brushette toodete kohta leiad rohkem infot lehelt www.brushette.ee

4 arvustust tootele Brushette – Gumette ultra-sensitive

1-4 of 4 reviews
  1. Lapse hammastele sõbralik, otsik puhastab õrnalt ja tõhusalt

  2. Väga pehme ja õrn.

  3. Väga äge uus lahendus Oral- B otsikutele. Lihtne vahetada ja väga hügieeniline. Otsik on nii pehme igemetele, ei ärrita neid, puhastab nagu originaal otsik.

Lisa arvustus

Tühista