Koostöös hambaarstidega välja töötatud Targette ™ on inspireeritud hambainstrumentidest, mida spetsialistid kasutavad teile võrreldamatu puhastuse pakkumiseks. Dupont Tynex® pehmete harjaste ja antibakteriaalse silikoonalusega baasil on see mõeldud hammaste puhastamiseks. Ideaalne täpse ala puhastamiseks või lagunemise vastu võitlemiseks.

Soodne, keskkonnasäästlik ja kvaliteetne suuhügieen. Sobib Oral-B® hambaharjadega.
Kvaliteetsed suuhooldustooted ei pea olema alati kallid, Brushette teeb head nii sulle, loodusele kui ka rahakotile.

Brushettega hoiad loodust
Iga kord kui vahetad oma hambaharja otsikut, siis viskad ära umbes 6 grammi plastikut. Eeldades, et 25% eestlastest kasutab elektrilist hambaharja, tekib iga sellise otsikuvahetusega Eestis rohkem kui 2 tonni plastikjäätmeid. Brushette võimaldab otsik alles jätta ja vahetada välja ainult harjaste osa, mis on vähem kui 1 gramm plastikut. Seeläbi vähendad Brushette kasutades jäätmete hulka kuus korda!

Hügieeniliselt toodetud ja pakendatud
Enamik tootjaid ei steriliseeri oma harjaseid, mis tähendab, et sinu hambaharjale on juba enne selle kasutamist hulk baktereid kogunenud. Kõik Brushette harjased läbivad aga tootmise käigus UV sterilisatsiooni ning igaüks neist pakendatakse eraldi bakterivabasse lämmastikpakendisse.

Brushette on soodne
Enamik Oral-B või Philips Sonicare hambaharjaotsikuid maksavad tavalisest poest ühe- või ka paarikaupa ostes umbes 8 kuni 10 eurot. Ühe Brushette harjasepea hind on samas ainult 2 eurot.
Peatselt on tulemas ka püsitellimuse võimalus ning veelgi soodsamad hinnad!

Brushette toodete kohta leiad rohkem infot lehelt www.brushette.ee

4 arvustust tootele Brushette – Targette focused clean

1-4 of 4 reviews
  1. Põnev uudne toode, keskkonna- ja rahakotisõbralikum.

  2. Naisele meeldis see otsik, pidi pesema tema pärlid väga puhtaks.

Lisa arvustus

Tühista