Cerkamed Hambaniit Silicon Flosses 12tk pakis

Uudne hambaniit “ Simply Travel“ Silicone Floss on valmistatud pehmest silikoonist, on õrn igemetele ning ei tekita ärritust ega veritsust. Tänu oma erilisele painduvusele ning venivusele kohandub niit vastavalt iga hambavahe piirkonna olukorrale. Niidil on spetsiaalsed “muhukesed“, mis masseerivad õrnalt igemeid. Niidi mõlemas otsas on spetsiaalsed rõngad, millest on mugav ning valutu sõrmega kinni hoida.

Hambakatu eemaldamiseks
Igemete masseerimiseks
Pehme ja painduv
Korduvkasutatav

KASUTAMINE:

Venitage niiti aeglaselt sõrmede vahel.
Hoidke hambaniiti nii nagu pildil
Asetage niit hammaste vahele.
Liigutage niiti üles, alla, paremale, vasakule.
Eemaldage niit hammaste vahelt.
Pärast kasutamist loputage niit sooja veega ning kuivatage.
12tk pakis (4 x helesinist, 4 x roosat, 4 x transparentset), pikkus 82 mm, paksus 3 mm, rõnga läbimõõt 22 mm

2 arvustust tootele Cerkamed Hambaniit Silicon Flosses 12tk pakis

 1. Teresa

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  See toode on mugavust armastavale inimesele. Rõngad teevad selle kasutamise mugavaks ja tundub tõesti, et niidil olevad muhukesed teevad oma tööd. Alguses vajab natuke aega, et silikooni elastsusega harjuda. Mina aga olen selles tootes pettunud, sest lootsin, et see peab kauem vastu – minul pidas üks hambaniit neli korda vastu, mu elukaaslasel vaid kaks korda. Soovime olla loodussõbralikud ja arvestades silikooni kogust, mis ühe hambaniidi peale kulub, on ilmselt parem kasutada tavaniiti. Lisaks tuleb tootega kaasa palju plastikut – 12 hambaniiti on tugevas plastikust karbis ja kaasas on ka kaks väiksemat plastkarbikest. Õnneks saab silikoonist rõngaid taaskasutada koduses majapidamises pakendite sulgemisel.
  Tavaniiti on samuti võimalik mugavalt kasutada – mina seon selle rõngaks, siis püsib see hästi käes, sõrmedel pole valus ja kogu niit saab terves ulatuses ära kasutatud. Heaks rõngaks kulub umbes 30cm hambaniiti ja kolm sõlme.
  Kui siiski soovite proovida silikoonist hambaniiti, siis võib-olla aitab purunemist edasi lükata see, kui proovite niiti hammaste vahele panna selle kohaga, kus muhukesi ei ole.
  Pehmuse koha pealt: niit on küllaltki paks isegi venitades ja seda hammaste vahele saada proovides juhtub tihti, et see hüppab järsku hammaste vahele ja ige hakkab veritsema kohast, kus tavaniidiga veritsemist ei esinenud.
  Ilmselt sõltub selle hambaniidi sobivus igaühe individuaalsusest – sellest, kui tihedalt hambad koos paiknevad.

 2. maili

  Hea hambaniit, ei tekita veritsust, läheb läbi ka kitsast hambavahest. Meeldib, et saab minu korda kasutada.

Lisa arvustus

Cancel