Winter erikollektsioon

Kujutle, et lamad soojas voodis. Aknast välja vaadates märkad taevast langemas esimesi õrnu lumehelbeid. Need pehmed värvid, mida sealt näed, ongi inspireerinud meie uut Winter kollektsiooni, mille on loonud kunstnik ja graafiline disainer Julian Eigenmann.

Erikollektsioonid

Pilkupüüdev aksessuaar Sinu vannituppa! Disainid on loodud koostöös kohalike ja rahvusvaheliste, kuulsate ja alles populaarsust koguvate kunstnikega. Nad olid kõik hämmingus, kui nendega ühendust võeti… ja paluti disainida hambahari! Ei läinud just kaua, kui ka kunstnikud ise vahetasid oma hambaharjad CS 5460 imepehmete harjade vastu.

Pakendist leiad…

Hambakatu suurima vaenlase – pehmed Curen® harjased koos nende vastupandamatu õrnusega. 5460 ülipehmet Curen® harjast moodustavad uskumatult tiheda ja tõhusa puhastuspinna. Curen® harjased on küll õrnad hammaste ja igemete vastu, aga samas äärmiselt halastamatud hambakatu suhtes. Kõik, kes on korra CS 5460 hambaharju proovinud, ei taha enam iialgi sellest puhastuskogemusest loobuda!

Õrn tänu Curen® harjastele
Tõhus puhastuspind tänu 5460 tihedale Curen® harjasele
Kerge nurga all olev kompaktne puhastuspea jõuab igasse suunurka ja õõnsusesse
Kaheksanurkne käepide aitab hambaid puhastada õige nurga all
Valmistatud Šveitsis

Curaproxi hambaharjad kaitsevad hambaid harjamisest tekkivate kahjustuste eest ja samal ajal eemaldavad tõhusalt hambakatu. Curen® harjased on nailonharjastest jäigemad ning on harjates suus sama stabiilsed kui kuivad harjased. Tänu nendele omadustele on meil võimalik toota hambaharju, millel on ülimalt palju ülipeeneid harjaseid.

2 arvustust tootele Curaprox Hambahari CS 5460 Winter erikollektsioon 2021, 2 tk

1-2 of 2 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus

Tühista

Hambahari CS 5460 Winter erikollektsioon 2021, 2 tk Curaprox Hambahari CS 5460 Win...

13.99 

Ainult 2 veel laos