Developed in collaboration with dentists, the Doublette™ offers a double cleaning action thanks to its two heads combined in a single brush. The red Dupont Tynex® bristle top is designed to provide a harder cleaning for people in need of more physical contact between their teeth and their brush. On the other hand, the lower part which offers softer bristles to gently cleanse and stimulate the gums. Doublette™ is the favorite candidate for more bubbly and fizzy brushing!

Soodne, keskkonnasäästlik ja kvaliteetne suuhügieen. Sobib Oral-B® hambaharjadega.
Kvaliteetsed suuhooldustooted ei pea olema alati kallid, Brushette teeb head nii sulle, loodusele kui ka rahakotile.

Brushettega hoiad loodust
Iga kord kui vahetad oma hambaharja otsikut, siis viskad ära umbes 6 grammi plastikut. Eeldades, et 25% eestlastest kasutab elektrilist hambaharja, tekib iga sellise otsikuvahetusega Eestis rohkem kui 2 tonni plastikjäätmeid. Brushette võimaldab otsik alles jätta ja vahetada välja ainult harjaste osa, mis on vähem kui 1 gramm plastikut. Seeläbi vähendad Brushette kasutades jäätmete hulka kuus korda!

Hügieeniliselt toodetud ja pakendatud
Enamik tootjaid ei steriliseeri oma harjaseid, mis tähendab, et sinu hambaharjale on juba enne selle kasutamist hulk baktereid kogunenud. Kõik Brushette harjased läbivad aga tootmise käigus UV sterilisatsiooni ning igaüks neist pakendatakse eraldi bakterivabasse lämmastikpakendisse.

Brushette on soodne
Enamik Oral-B või Philips Sonicare hambaharjaotsikuid maksavad tavalisest poest ühe- või ka paarikaupa ostes umbes 8 kuni 10 eurot. Ühe Brushette harjasepea hind on samas ainult 2 eurot.
Peatselt on tulemas ka püsitellimuse võimalus ning veelgi soodsamad hinnad!

Brushette toodete kohta leiad rohkem infot lehelt www.brushette.ee

5 arvustust tootele Brushette – Doublette dual zone

1-5 of 5 reviews
  1. Põnev uudne toode, keskkonna- ja rahakotisõbralikum.

  2. ei ole jõudnud kasutada

  3. See pea töötab väga hästi minu hammaste peal, hambad on peale pesu nii puhtad kui keelega katsuda.

Lisa arvustus

Tühista