Everbright hammaste valgendamise pulber muudab teie hambad mitut tooni heledamaks. Seda ei teha agressiivselt pleegitades, vaid tootes sisalduva aktiivsöega.
Suitsetamine, kohvi või veini joomine põhjustab hammaste värvumist ning Everbright pulbriga on võimalik taastada hammaste naturaalne hele toon. Pulber värskendab ka teie hingeõhku.

Kuidas Everbrighti aktiivsöega valgenduskomplekt töötab?

1. samm: pese hambad hambaharjaga. Esmalt niisutage hambahari veega ja kastke harjased valgenduspulbrisse. Harja  2–4 ​​minutit. Loputage suu põhjalikult veega.

2. samm: vormige kaped. Kastke kaped 10–12 sekundiks kuuma vette (70–80 ° C). Hammusta ülemiste hammastega kapesse. Vajutage õrnalt oma ülahuulega, et kapet hammastele veelgi sobivamaks vormida. Eemaldage kape 10-15 sekundi järel ja pange see külma veega täidetud klaasi. Õige vormi säilitamiseks hoidke külmas vees vähemalt 10 sekundit. Korrake ülaltoodud samme ka alumiste hammaste jaoks. Lõigake huuliku servad ära.

3. samm: kandke valgendav geel kapedele. Kasutage nii alumise kui ka ülemise osa jaoks umbes 0,5 ml geeli. Valgendamiseks hoidke kapesid suus 30–45 minutit. Seejärel eemaldage kaped ja loputage suu leige veega. Puhastage kaped külma veega ja hoidke neid komplektis olevas hoidikus.

 

Everbright

 

Pakendi sisu
2x aktiivsöega valgendav geel 5 ml
1x aktiivsöega valgendav pulber 15 grammi
1x bambusest hambahari
1x alumine kape
1x alumine kape
1x kapede hoidik
1x toonikaart – hambavärvi määramiseks

Kas aktiivsöega valgendav pulber või minu hambaid kahjustada?
Ei, pulbrisse lisatud looduslike ainete tõttu ei ole pulber Teie hammastele kahjulik. Kuna kõik söega pulbrid ja ka hambapastad on mingil määral abrasiivsed, siis pikaajaline selliste toodete kasutamine ei ole soovitav kuna võib hambaemaili kahjustada.

Kas tulemus on püsiv?
Tulemus on püsiv, kui kasutate pulbrit üks või kaks korda päevas 30 päeva jooksul.

Kas valgendavas pulbris on peroksiidi?
Ei, valgenduskomplektis ei ole peroksiidi.

Kas must pulber jääb minu hammastele?
Ei, pulber ei jää Teie hammastele. Kui peaks siiski jääma, siis tavalise hambapastaga pesu aitab selle probleemi lahendada.

Kas pulbril on halb maitse?
Absoluutselt mitte, sellel on mõnus piparmündine maitse, nagu hambapastal.

Mis vanusest alates võib valgenduskomplekti kasutada?
Komplekti võib kasutada alates 16. eluaastast.

Kui kaua võtab aega tulemuste nägemine?
Tulemust näete umbes 30 päeva pärast.

3 arvustust tootele Everbright aktiivsöega valgenduskomplekt

 1. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Toimis juba esimesel kasutamise korral

 2. Linda-Liisa

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 3. Linda-Liisa

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Toimib üllatavalt kiiresti

Lisa arvustus

Tühista

Charcoal Activated - aktiivsüsi, mis annab valgendava efekti. Naatriumdodetsüülsulfaat - tekitab harjamisel vajaliku vahu. Kaltsiumkarbonaat - pulbristruktuur, mis imab õli endasse. Allantoiin - paneb hambad tundma end jälle uutena. Mentool - värskendav piparmünt. Magusaine - magusam maitse. Kookosõli - et geel oleks nagu geel. Glütserool - säilitab struktuuri. Naatriumkloriid. Propüleenglükool.