Kas teil on igemete ärritus või valulikkus? GUM stimulaatori on välja töötanud hambaarstid, et aidata kaasa tervetele ja tugevatele igemetele, masseerides igemekudesid ja stimuleerides verevoolu. GUM stimulaator on traditsiooniline vahend igemete hea tervise säilitamiseks.
Stimulaator koosneb kahest eraldi osast: mugavast ergonoomilisest anodeeritud alumiiniumist käepidemest ja vahetatavast sünteetilisest kummist stimulaatorist.
Stimulaatori käepideme õhuke, nurga all olev kael tagab juurdepääsu kogu suu ulatuses. Libisemisvaba käepide tagab kindla haarde ja täpse kontrolli.  Stimulaatori kummist ots masseerib igemeid ja aitab hammaste vahel puhastamiseks eraldada toiduosakesi ja igemepiirilt hambakattu.

9 arvustust tootele GUM igeme stimulaator

1-9 of 9 reviews
 1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 5. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 6. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 7. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Alguses tekitas segadust, kuidas seda kasutama peaks. Soovitan kindlasti vaadata mõnda selgitavat videot, kui tekib kahtlusi. Nagu olen aru saanud, saab seda kasutada kahel moel – mööda igemepiiri 45-kraadise nurga all ja hammaste vahel iget masseerides. Olen lugenud, et toote kummist osa vajab aja möödudes vahetamist, kuid pole näinud, et Eestis eraldi otsikuid müüdaks. Võib-olla varsti selles veebipoes 😉

 8. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 9. Väga hea toode hambakatu eemaldamiseks igemepiirilt.

Lisa arvustus

Tühista