Suu loomulikku tasakaalu aitavad taastada GUM PerioBalance esimesed täiustatud imemistabletid. See uus toode soodustab optimaalset suutervist, vähendades bakteriaalse katu moodustumist, mis võib põhjustada igemehaigusi ja viia teiste suutervise probleemideni. Toote kliinilist efekti on tõestatud erinevates suutervise uuringutes, mis näitavad, et regulaarne probiootikumi kasutamine aitab suurendada kasulike bakterite hulka suuõõnes. Iga GUM PerioBalance piparmündimaitseline pastill sisaldab vähemalt 200 miljonit aktiivset Lactobacillus reuteri Prodentis®. Lactobacillus reuteri Prodentis® on inimpäritolu probiootiline või tavaliselt öelda “hea” bakter.

*Aitab säilitada hambaarsti professionaalse puhastuse eeliseid aja jooksul
*Värske piparmündi maitse
*Ei määri hambaid, ei muuda maitset, ei põhjusta ärritust ega kahjusta hambaemaili
*Ohutu täiskasvanutele, lastele ja rasedatele
*Sobib taimetoitlastele
*Gluteenivaba

Kasutamine:
PerioBalance®-i tuleks kasutada koos tavalise harjamise ja hambaniidi kasutamisega. Pärast hammaste harjamist võtke iga päev 1–2 GUM PerioBalance® pastilli (1 hommikul ja 1 õhtul). Laske tabletil suus aeglaselt sulada.

Millal ja kuidas imemistabletti kasutada?
Kasutada regulaarselt optimaalseks suuhügieeniks, veritsevate või tundlike igemete puhul või hambaarsti/hügienisti soovitusel.
Eriti soovitatav olukordades, kus loomulik kaitse võib ohtu sattuda, näiteks raseduse või eriti stressirohke kiire perioodi ajal.

 

 

 

 

4 arvustust tootele GUM PerioBalance imemistabletid 30 tk

 1. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 2. Siiri M.

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 3. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 4. reelika.r

  Minu hambaarst soovitas mul neid võtta raseduse ajal, et toetada üldist suuhügieeni raseduse ajal.

Lisa arvustus

Tühista

Bulking agent (Isomalt), L. reuteri DSM 17938 and L. reuteri ATCC PTA 5289 (L reuteri Prodentis 4.5%), Hydrogenated vegetable oil, Peppermint flavor (1.9%), Mint flavor (1.8%), Peppermint essential oil (0.4%), Sweetener (Sucralose).

Sarnased tooted