Implaclean® on uue põlvkonna hambapasta aktiivhapnikuga, mis põhineb Ardox-X® tehnoloogial. See vabastab mitteradikaalset aktiivhapnikku korrapärasel viisil mitme tunni jooksul. Hambapasta kasutamisel vabastab see anioonseid hapnikuosakesi, mis imenduvad läbi bakteri rakuseinte ning lagundavad selle.

Aktiivhapniku osake on väike ning pääseb kergesti sügavamatesse kudede kihtidesse, mis aitab kaasa kogu kahjustatud piirkonna efektiivsele ravile. Aktiivhapnik on naturaalne koostisosa ning neutraalse pH näitajaga. Ei sisalda alkoholi, keemilisi desinfektoreid või peroksiide.

Implaclean® on eriti tõhus tänu Ardox-X® tehnoloogiale, mitteradikaalse aktiivhapniku (O-) molekulide kompleks. Seda on kasutatud meditsiinilises ravis juba üle 50-ne aasta.

Implaclean® aitab kõrvaldada kahjulikke baktereid. Selle toime on pikaajaline, hoiab tagasi bakterite levikut. Hoiab igemetaskuid ja implantaate puhtana, kaitseb lagundavatest bakteritest. Hoiab ära igemepõletiku ja hambakatu teket. Hambad püsivad valgena ning kaotab ka toonivahe naturaalsete hammaste ja implantaatide vahel. Implaclean® sisaldab ka laktoferriini, proteiin, mis esineb süljes, pisarates, limaskestas ja rinnapiimas. Koos aktiivhapnikuga on sellel antibakteriaalne, parasiidivastane ja viirusevastane toime. Selle mõju läbi ohtlikul bakterid hävivad ning hambad ja implantaadid püsivad heas korras.

Implaclean® on neutraalse pH näitajaga ning madala fluoriidi sisaldusega. Uuringud kinnitavad, et kõrge fluoriidi sisaldus võib kahjustada titaanist implantaadi osasid (> 500 ppm). Tänapäeval on enamus hambapastasid kõrge fluoriidi sisaldusega (>1200 ppm F-). Kuid Implaclean® pastas on fluoriidi vähe (+/- 200 ppm F-) ning hambapasta on ka mitteabrasiivne.

Inglisekeelne kasutusjuhend

1 arvustus tootele Implaclean aktiivhapnikuga hambapasta 50ml

1-1 of 1 review
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus

Tühista

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Silica, PEG-32, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Gluconate, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Lactoferrin, Sodium Saccharin, Magnesium Sulfate, Sodium Methylparaben, Sodium Perborate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Fluoride (200 ppm F-), CI 42090.