Miradent Xylitol ksülitooli pulber 100 x 4 g pakendid

Ksülitool on looduslik suhkruasendaja, magusaine millel pole lauasuhkru ja kunstlike asendajate vastuolulisi omadusi. Magususelt on ksülitool samaväärne lauasuhkruga kuid selles on 39% vähem kaloreid. Erinevalt suhkrusöömisest tekib ksülitooli tarbimisel aga suus värskendav jahedustunne, mis on meeldiv! Ksülitooli leidub ploomides, vaarikates, maasikates, banaanides, kasemahlas, pihlakamarjades, maisitõlvikutes ja teistes taimesaadustes. Ka inimorganismi biokeemilises ainevahetuses moodustub vaheühendina piisavas koguses ksülitooli: 10–15 g ööpäevas.

Ksülitool on ideaalne alternatiiv  tarbijatele, kes naudivad maiustusi ja on tasakaalustatud toitumisega. Selle kasutamiseks on palju viise: külma ja kuuma joogi magustamine, puuviljad, müsli või küpsetised.
Et kaariest ennetada, võib suhkru asendada ksülitooliga nendes toiduainetes, mis eelkõige tekitavad kaariest: koogid, karastusjoogid ja muud maiustused. Isegi osaline asendus kaitseb hambaid. Ksülitooli plussina võib mainida nii meeldivat maitset kui ka järelmaitse puudumist. Seetõttu sobib teda kasutada toiduainetetööstuses.

*kasutada nagu suhkrut (1:1)
*sobib nii kuumadesse kui külmadesse toitudesse ja jookidesse
*39% vähem kaloreid võrreldes suhkruga
*kaariese vastane toime
*sobib diabeetikutele
*GMO-vaba

Toiteväärtus 100 g kohta:
Energia väärtus 1000 kJ / 236 kcal
Rasv 0 g
sh küllastunud rasvhapped 0 g
Süsivesikud 100 g
sh suhkruid 0 g
kaasa arvatud mitmehüdroksüülsed alkoholid 99,6 g
Kiud 0 g
Valk 0 g
Sool 0,01 g

Miks kautada ksülitooli?: Erinevalt kristalsest valgest suhkrust, ei suuda meie suuõõnes elavad bakterid ksülitooli lagundada. Seepärast jääb ksülitooli söömise järgselt hambapinda nõrgestav happerünnak toimumata.
NB! Ksülitool võib olla eluohtlik koertele!!!

Kaal 400 g
Omadused

Ksülitooliga

ksülitool

2 arvustust tootele Miradent Xylitol ksülitooli pulber 100 x 4 g pakendid

  1. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  2. liisi

    Diabeetikule asendamatu toode. Kasutame perega seda igapäevaselt. Maitselt erinevust ei ole tavasuhkruga, eriti hea lastele, kuna on hambasõbralik.

Lisa arvustus

Cancel