Opro hambakaitsemed Gold Braces - Blue

Võistlustasemel Gold hambakaitsmeid breketitele on olemas neljas lihtsas, kuid julges värvitoonis. Lühemad eraldajad ja paksem esiosa aitab hambakaitsmetel asetuda ümber breketite, vältides takerdumist. Opro Gold tasemel hambakaitsmed on loodud just selleks, et hammaste kaitse oleks viimane asi, millele sa võistluste ajal peaksid muretsema. Opro hambakaitsmed pakuvad maksimaalset kaitset tänu välimisele vastupidavale kihile ning suurepärast mugavust tänu elastsele sisemisele kihile.

Sportlaste poolt kantud ja professionaalide poolt usaldatud Gold hambakaitsmed breketitele on valmistatud just sinu soove arvestades. Unusta halvasti istuvad hambakaitsmed. Opro hambakaitse on bestseller põhjusega.

Mis teeb OPRO Gold seeria breketitele mõeldud mudeli ainulaadseks?

Opro Gold hambakaitsmed tulevad tarvikuga, mis aitab kaasa nende vormimisele.
Sobivus ja mugavus: eraldajad hambakaitsmete sees sobituvad ümber breketite ja vormivad end ümber iga hamba. Tänu sellele tehnoloogiale on hambakaitsmetega parem hingata ja rääkida.
Suurepärane kaitse sinu suule: lööke neelav disain annab sulle enesekindluse hammaste kaitses, jättes sulle võimaluse keskenduda treeningutele.
Kaitse bakterite leviku eest: hambakaitse on kaetud lisakihiga, mis kaitseb kuni 99.99% ulatuses Opro hambakaitsmetel on hambaravi garantii kuni 15,000 €

Paigaldamise juhised: https://www.opromouthguards.com/eu/how-to-fit

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Opro hambakaitsemed Gold Braces – Blue”