Braun Oral-B Genius X on varustatud liikumisandurite ja tehisintellektiga. Tehisintellekt tunneb ära teie pesemisstiili ja juhendab teid iga päev parima tulemuse saavutamiseks tasuta Oral-B rakenduse abil: see on nagu kodune hambaarst, kes juhendab teie hambapesu samm-sammult.

Oral-B nutitelefoni rakendus ühildub Bluetooth-tehnoloogia abil hambaharjaga, et anda teile reaalajas teie hambapesuharjumuste kohta täpset tagasisidet.

See kaunis hambahari kaitseb teie õrnu igemeid ja aitab edaspidiseid probleeme ära hoida: uue revolutsioonilise Gum Guard-tehnoloogia, 360° nutirõnga ning survekontrolli kombinatsioon teavitab teid vajadusest vähendada kiirust, kui harjate liiga tugevalt ning ka sellest, kustkohast pesta veelkord ja õrnemalt.

48 000 pulseerivat ja 10 500 pöörlevat-võnkuvat liigutust minutis ning igakülgne 3D puhastus.
3D-tehnoloogia ühendab 3 tüüpi liikumist: pulseerivat, võnkuvat ja pöörlevat liikumist, mis lõhustavad ning seejärel eemaldavad hambakatu raskesti ligipääsetavatest kohtadest.
Hambaarstide soovitustest lähtuvalt on hambaharjal disainitud ümar pea. See teeb iga hamba ümber jõuliselt võnkuvaid, pöörlevaid ja pulseerivaid liigutusi. See hambahari eemaldab kuni 100% rohkem kattu kui tavaline hambahari.
Kolmeastmelise surveanduriga süsteem ei lase liiga tugevasti harjale vajutada ja kaitseb nii igemeid.
Hambapesule lisab värvi LED-tuledega SmartRing, mille 12 tooni seast saate valida just endale meelepärase.
Esmaklassiline reisikarp laeb samaaegselt teie hambaharja ja telefoni.
Liitium-ioonaku kestab ühe laadimisega kauem kui 2 nädalat.
6 režiimi: seal hulgas igemehoolduse, tundlik, valgendav ja keelt puhastav režiim.
1 harjasepea Sensitive UltraThin
Ülipehmed harjased Sensitive UltraThin puhastavad leebelt väga tundlikke hambaid ja igemeid ning hoolitsevad nende eest hästi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Oral-B Genius X 20100S Rose Gold tehisintellekti tehnoloogiaga hambahari”