Braun Oral-B Genius X on varustatud liikumisandurite ja tehisintellektiga. Tehisintellekt tunneb ära teie pesemisstiili ja juhendab teid iga päev parima tulemuse saavutamiseks tasuta Oral-B rakenduse abil: see on nagu kodune hambaarst, kes juhendab teie hambapesu samm-sammult.

Oral-B nutitelefoni rakendus ühildub Bluetooth-tehnoloogia abil hambaharjaga, et anda teile reaalajas teie hambapesuharjumuste kohta täpset tagasisidet.

See kaunis hambahari kaitseb teie õrnu igemeid ja aitab edaspidiseid probleeme ära hoida: uue revolutsioonilise Gum Guard-tehnoloogia, 360° nutirõnga ning survekontrolli kombinatsioon teavitab teid vajadusest vähendada kiirust, kui harjate liiga tugevalt ning ka sellest, kustkohast pesta veelkord ja õrnemalt.

· 48 000 pulseerivat ja 10 500 pöörlevat-võnkuvat liigutust minutis ning igakülgne 3D puhastus.
· 3D-tehnoloogia ühendab 3 tüüpi liikumist: pulseerivat, võnkuvat ja pöörlevat liikumist, mis lõhustavad ning seejärel eemaldavad hambakatu raskesti ligipääsetavatest kohtadest.
· Hambaarstide soovitustest lähtuvalt on hambaharjal disainitud ümar pea. See teeb iga hamba ümber jõuliselt võnkuvaid, pöörlevaid ja pulseerivaid liigutusi. See hambahari eemaldab kuni 100% rohkem kattu kui tavaline hambahari.
· Kolmeastmelise surveanduriga süsteem ei lase liiga tugevasti harjale vajutada ja kaitseb nii igemeid.
· Hambapesule lisab värvi LED-tuledega SmartRing, mille 12 tooni seast saate valida just endale meelepärase.
· Esmaklassiline reisikarp laeb samaaegselt teie hambaharja ja telefoni.Liitium-ioonaku kestab ühe laadimisega kauem kui 2 nädalat.

6 režiimi: seal hulgas igemehoolduse, tundlik, valgendav ja keelt puhastav režiim.
1 harjasepea Sensitive UltraThin
Ülipehmed harjased Sensitive UltraThin puhastavad leebelt väga tundlikke hambaid ja igemeid ning hoolitsevad nende eest hästi.

Braun Oral-B table

3 arvustust tootele Oral-B Genius X 20100S White

 1. Triin

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

 2. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Pole kõiki funktsioone veel kastutanud, kuid siiani väga rahul.

 3. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Meeldib väga, toimib ilusti

Lisa arvustus

Cancel

Kokkusobivad tooted