Oral-B Vitality 100 PIXAR: 

*Sobib lastele alates 3. eluaastast.
*Puhastab laste hambaid tõhusamalt kui tavaline hambahari.
*Väiksem pea ja spetsiaalsed harjased puhastavad väga õrnalt ning need on mõeldud just lapse pisikestele hammastele ja väikesele suule.
*Laste jaoks välja töötatud harjased: pea keskel on need pikemad ja puhastavad paremini hammaste mälumispinda.
*2 harjamisrežiimi: igapäevane hambapesu ja õrnem tundlike hammaste pesu.
*7600 pöörlevat-võnkuvat liigutust minutis.
*Ühildub Disney Magic Timeriga äpiga, mis ergutab lapsi kauem hambaid harjama.
*Disney kleepsude komplekt hambaharja isikupärastamiseks.
*Praktiline taimer: 2-minutilise intervalliga taimer annab iga 30 sekundi järel märku, et neljandik hammastest on harjatud.
*Laetav.
*Komplektis 1 harjapea. Õrna ja põhjaliku puhastuse heaks**, Oral-B Vitality otsikul on eriti pehmed harjased, mis on loodud väikestele suudele ning mis on igemete vastu õrnad.
*Reisikarp

Mis muudab Oral-B elektrilised hambaharjad laste suude jaoks piisavalt õrnaks?

Kõik Oral-B elektrilised hambaharjad (sh Vitality) on disainitud hambaarstide poolt, et teie laps saaks hambaid õrnalt ning tõhusalt pesta. Lisaks eriti pehmetele harjastele on Vitality hambaharjal ka spetsiaalne lapsesõbralik tundlik režiim, mis võimaldab hambaid turvalisel aeglasemal kiirusel pesta.

Mis muudab selle hambaharja 3+ vanuses lastele lõbusaks?

Vitality hambaharjal on neli Disney Cars-teemalist kleepsu, mille laps hambaharja käepidemele kleepida võib. See muudab hambaharja neile eriliseks. Teistel Vitality hambaharjadel on kleepsud Disney Frozeni, Disney Pixar Toy Story, Disney Princess ja Disney Pixar Cars tegelastelt.

Tasuta saadaolev Oral-B Disney Magic taimeri rakendus julgustab hambaid pesema hambaarstide soovitatud kaks minutit. Mida rohkem nad harjavad, seda rohkem pilte nad koguvad. Arengu jälgimiseks on olemas ka kasulik kalender.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Oral-B Vitality 100 PIXAR ja reisikarp”