Philips Sonicare DiamondClean Smart– Sonicare’i parimad valgendamisomadused meie kõige elegantsemas Philips Sonicare’i elektrilises hambaharjas! Juhendav ja otsest tagasisidet andev mobiiliäpp.
DiamondClean Smart on meie parim hambahari kogu suu eest hoolitsemiseks. Neli jõulist harjapead puhastavad suu tervise tagamiseks kogu suud ja meie Smart Sensori tehnoloogia annab teile personaalset tagasisidet ning juhiseid.

 • Personaalsed juhised
 • Nutikad harjapea andurid
 • Nutikas harjapea tuvastus
 • Neli režiimi, kolm intensiivsust

Harjapead valivad automaatselt optimaalsed seaded
Mõtlete, millist režiimi ja intensiivust peaksite kasutama? Enam ei ole vaja pead vaevata. Teie harjapeas olev mikrokiip annab DiamondClean Smart’ile teada, millist režiimi kasutate. Seega, kui klõpsate külge näiteks igemete eest hoolitsemise harjapea, oskab teie hambahari valida optimaalse režiimi ja intensiivsuse, et teie igemete eest õrnalt kuid tõhusalt hoolitseda. Teil tuleb ainult toitenuppu vajutada.

Õpetab teid õigesti harjama ja toob välja harjamata kohad
Philips Sonicare’i rakendus annab teile teada, kui hambad on põhjalikult puhastatud, ja õpetab teid paremini ja läbimõeldumalt harjama.
Põhjaliku puhtuse tagamiseks eemaldab kuni 10x rohkem kattu.
Ülima puhtuse tagamiseks klõpsake valikul C3 Premium Plaque Controli harjapea. Pehmete ja painduvate külgedega harjased jälgivad iga hamba kuju, et tagada 4× parem pinnakontakt ja eemaldada raskesti ligipääsetavatest piirkondadest kuni 10× rohkem kattu.

Veenduge, et kasutaksite oma harjapead maksimaalselt
Harjapead kuluvad aja jooksul ära, seejärel ei eemalda nad enam tõhusalt kattu. Nutika harjapea tuvastusega ei lähe kunagi meelest, millal tuleb harjapead vahetada. Teie hambahari jälgib, kui pikalt ja kui tugevalt olete iga harjapeaga harjanud, ning teavitab, millal on aeg vahetada. Saate oma harjapea kasutusiga jälgida ka Philips Sonicare’i rakenduses, kus saate tellida ka asendusosi, et need kunagi otsa ei saaks.

Suunab 100% ulatuse tagamiseks tagasi harjamata piirkondadesse
Kui teil peaks hambaid harjates mõni koht harjamata jääma, annab rakenduse TouchUp funktsioon teile sellest märku. Siis saate teist korda pesta ning olla kindel, et teie hambad on iga kord täiesti puhtad.

Kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga
Igemete tervise parandamiseks klõpsake valikul G3 Premium Gum Care’i harjapea. Selle väiksem suurus ja igemepiirile suunatud harjased võimaldavad igemehaigusi põhjustavat igemepiiri õrnalt, kuid tõhusalt puhastada. On kliiniliselt tõestatud, et see vähendab igemepõletikku kuni 100% ja tagab kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga.

Hakake probleemsete piirkondade eest paremini hoolitsema
Kas hambaarst on pööranud tähelepanu mõnele probleemsele piirkonnale? Toome need esile teie rakendusesisesel 3D-suukaardil ning tuletame neid teile meelde, et nendele erilist tähelepanu pööraksite.

Eemaldab pinnalt kuni 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga
Pindmiste plekkide eemaldamiseks ja valgema naeratuse saavutamiseks klõpsake W3 Premium White’i harjapeal. Keskosas tihedalt paiknevad harjased eemaldavad plekke. On kliiniliselt tõestatud, et see eemaldab kuni 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga.

Valige 4 režiimi ja 3 intensiivsuse seadistuse vahel
DiamondClean Smart tagab täistabamuse. Meie kolm intensiivsuse seadistust võimaldavad tõhusalt puhastada ja neli režiimi katavad kõik harjamisvajadused: puhastusrežiim silmapaistva igapäevase puhtuse tagamiseks, režiim White+ plekkide eemaldamiseks, režiim Deep Clean+ värskendavalt sügava puhtuse tagamiseks ja režiim Gum Health igemepiiri õrnalt puhastamiseks.

Annab teile märku, kui vajutate liiga tugevalt
Te ei pruugi liiga tugevasti harjamist ise märgata, kuid DiamondClean Smart märkab seda kindlasti. Liiga tugevasti harjates hakkab käepideme otsas olev valgusrõngas vilkuma. Selle meeldetuletuse eesmärk on avaldatavat jõudu vähendada ja lasta harjapeal töö ära teha. Seitse inimest kümnest leidsid, et see funktsioon aitas neil hambaid paremini harjama õppida.

Juhendab, kuidas vähem hõõruda
Elektroonilise hambaharjaga võite kogu töö harjale usaldada. Oleme käepideme sisse ehitanud hõõrumisanduri, mis tuletab teile pidevalt meelde vajadust vähem hõõruda. Seeläbi saate oma tehnikat täiustada ning õrnemalt harjates suurepäraselt puhtad hambad.

Kõrgelt hinnatud laadimisklaas ja reisivutlar
Hambaharja laadimine ei ole kunagi nii lihtne olnud. Lihtsalt asetage hambahari pärast harjamist nägusasse klaashoidikusse ja see hakkab kohe laadima. Laadimisklaas lisab vannitoale stiilsust ja seda saab ka loputusklaasina kasutada. Üks täislaadimine võimaldab seadet kaks nädalat regulaarselt kasutada. Meie kõrgelt hinnatud reisivutlar võimaldab liikvel olles hambaharja hügieeniliselt hoiundada.

3 arvustust tootele Philips Sonicare DiamondClean Smart mobiiliäpiga

5.0 Hinnang
1-3 of 3 reviews
 1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Olen väga rahul selle hambaharjaga aga ei ole veel kõike jõudnud proovida.

 2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Toimib väga hästi. Rakendus kohati ei registreeri kogu hambapesu aga üldiselt toimib kenasti.

 3. Parim elektriline hambahari! äpp on ka hea lisa, kuigi seda enamasti ise ei kasuta.

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In

Kokkusobivad tooted

Philips Sonicare DiamondClean Smart mobiiliäpiga Philips Sonicare DiamondClean ...

Original price was: 329.00 €.Current price is: 229.90 €.

Kohe saadaval