Philips Sonicare Premium White 2tk (valged)

Sonicare parima valgendava omadusega harjapea!
White harjapea tagab 4x parema pinnakontakti ja hajutab hammastele liigselt rakendatud harjamisjõu. Harjased sobivad ideaalselt tagamaks särava valge naeratuse. Olenemata harjamisstiilist on tagatud õrnalt puhastatud valged hambad. Sobivad äpp´iga Platinium ja DiamondClean hambaharjadele. Eemaldab 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga. Toit ja jook muudavad naeratuse tuhmimaks. Meie W3 Premium White harjapeaga muutub teie naeratus valgemaks. Poleerivad harjased eemaldavad hamba pinnalt plekid ja muudavad hambad kolme päevaga nähtavalt valgemaks ning tagavad suurepärase hammaste puhtuse.
Eemaldab hamba pinnalt 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga. Philips Sonicare Premium White harjapea keskossa koondatud tihedalt paiknevad harjased näevad vaeva selle nimel, et eemaldada tõhusalt kattu ning hammaste pinnale iga päev toidu ja joogi kasutamise järel tekkivaid plekke. Painduvad küljed lasevad harjastel sügavpuhastamiseks teie hammaste ja igemete ainulaadset kuju jälgida, tagades teile säravama naeratuse kõigest kolme päevaga.
Eemaldab kuni 10× rohkem kattu kui käsihambahari
Premium White’i kasutamine tagab suurepärase puhtuse ja ka igapäevase valgendamise. Selle painduv kuju aitab eemaldada hammastelt ja igemepiirilt kuni 10× rohkem kattu, tagades põhjaliku puhtuse, mida on näha ja tunda.
Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi
Meie BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsioon tagab alati võimalikult hea puhtuse. Philips Sonicare W3 Premium White’i harjapea sünkroonitakse BrushSync™-ühilduvusega Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega, et valida ainulaadse puhtuse tagamiseks optimaalne harjamisrežiim ja intensiivsuse tase. Teil tuleb vaid harjamist alustada. Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele.
Kõik Philips Sonicare’i harjapead on hammastele ja igemetele ohutud ning õrnad. Testide ajal pannakse meie harjapeade omadused proovile, et tagada teile harjamisel alati suurepärane tulemus ja vastupidavus. Kuni 4× parem pinnakontakt tagab hõlpsa sügavpuhastuse. Meie kohanev puhastustehnoloogia tagab hambaid pestes alati soovitud puhtuse.
Pehmed painduvast kummist küljed võimaldavad Premium White’il teie suu ainulaadset kontuuri jälgida. Meie harjased kohanevad teie igemete ja hammastega, tagades sügavpuhastamiseks tavalise harjapeaga võrreldes kuni 4× suurema pinnakontakti– isegi raskesti ligipääsetavates kohtades. Kohanev puhastustehnoloogia võimaldab igemepiiri õrnalt jälgida ega lase liigse jõuga harjata, muutes seeläbi harjamise meeldivaks ja tagades suurepärase puhtuse. Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia. Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.
Pärast kolmekuulist kasutamist harjapea tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda BrushSync™-i abil enne meelde. Teie nutikas hambahari jälgib, kui tihti ja kui tugevalt te hambaid harjate ning annab teile teada, millal on õige aeg vahetamiseks. Teil ei ole Philips Sonicare’i nutikat hambaharja? Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjasid ja kui need muutuvad valgeks, on õige aeg harjapea vahetada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Philips Sonicare Premium White 2tk (valged)”