1

Muudab hambad valgemaks vaid ühe nädalaga
Plekkide eemaldamiseks ja valgema naeratuse saavutamiseks klõpsake külge W2 Optimal White’i harjapea. On kliiniliselt tõestatud, et selle keskosas tihedalt paiknevad plekke eemaldavad harjased muudavad hambad valgemaks vaid ühe nädalaga.

Režiim Clean & White
Meil on lahendus nii hambakatu eemaldamiseks kui ka hammaste välimuse parandamiseks. Selle hambaid valgemaks muutva elektrilise hambaharja režiim Clean tagab põhjaliku puhastamise ja režiim White sobib ideaalselt hammaste pindmiste plekkide eemaldamiseks.

Ohutu ja õrn tundlikes piirkondades; sobib kasutamiseks ortodontilise ravi ja hambaravi korral
Ohutu harjamiskogemus on tagatud: meie Sonic tehnoloogia sobib kasutamiseks hambaklambrite, täidiste, kroonide ja implantaatidega ning aitab ennetada hambaaukude teket ja parandab igemete tervist.

Annab teile märku, kui vajutate liiga tugevalt
Te ei pruugi liiga tugevat harjamist ise tähele panna, kuid teie surveanduriga elektriline hambahari märkab seda. Kui harjate igemetele liiga tugevat survet avaldades, hakkab hambahari tegema pulseerivat heli, andes märku vajadusest õrnemalt harjata.

Ühendab hambaharja nutika käepideme ja nutikad harjapead
Tootel Philips Sonicare 4500 on mikrokiibi ühilduvusega tehnoloogia, mis tuvastab nutika harjapea ja sünkroonib selle nutika käepidemega. Nutikas käepide ja nutikas harjapea moodustavad võimsa kombinatsiooni, edastades teile nutikaid vahetamise meeldetuletusi.

Teadke alati, millal on vaja harjapead vahetada
Ükski harjapea ei ole igavene. Meie BrushSynci tehnoloogia peab arvestust harjapea kasutusaja ja selle üle, kui tugevalt olete harjanud. Kui vahetamisaeg on käes, süttib käepidemel märgutuli ja kostub lühike piiks. Nii saate olla kindel, et harjapea töötab tõhusalt.

Julgustab põhjalikult harjama
Kas vajate taimeriga elektrilist hambaharja? Funktsioon QuadPacer teavitab teid, kui olete iga suu osa piisava aja harjanud, ja funktsioon Smartimer annab märku, kui olete harjanud soovitatavad kaks minutit.

Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia
Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.

Suurepärane viis uue hambaharjaga harjumiseks
Uue harjumuse omaksvõtmine võib aega võtta. Meie lihtsad alustamisprogrammid aitavad teil uue Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 hambaharjaga järk-järgult harjuda – suurendada harjamisvõimsust aeglaselt esimese 14 kasutuskorra jooksul.

1 arvustus tootele Philips Sonicare ProtectiveClean 4500

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In

Kokkusobivad tooted

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 Philips Sonicare ProtectiveCle...

Original price was: 115.00 €.Current price is: 97.90 €.

Kohe saadaval