Tervemad igemed. Õrn puhastamine.

Parandage oma igemete tervist kuni 100% tavalise habaharjaga võrreldes

 • sisseehitatud surveandur
 • 2 puhastusrežiimi
 • 1 × BrushSynci funktsioon

  Parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga
  InterCare’i harjapeal on eriti pikad tihedalt koos paiknevad kvaliteetsed harjased, mille eesmärk on eemaldada sügavale hammaste vahele kogunenud hambakatt. On kliiniliselt tõestatud, et see vähendab igemete veritsust ja põletikku kõigest kahe nädalaga.

  Puhastamise ja igemete eest hoolitsemise režiim

  Selle hambaharjaga saate sobivat režiimi kasutada olenemata sellest, et soovite eemaldada hambakattu või parandada ja säilitada igemete tervist: puhastusrežiim tagab suurepärase puhtuse ning igemete eest hoolitsemise režiimis saate ühe minuti jooksul kasutada väiksema võimsusega harjamist ja igemeid õrnalt masseerida.

  Täidised, kroonid või tundlikud piirkonnad? Muretsemiseks ei ole põhjust.

  Ohutu harjamiskogemus on tagatud: meie Sonic-tehnoloogia sobib kasutamiseks hambaklambrite, täidiste, kroonide ja laminaatidega ning aitab ennetada hambaaukude teket ja parandab igemete tervist.

  Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia

  Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.

  Märguanne õrnalt harjamise meeldetuletamiseks

  Patsiendid ei pruugi liiga tugevat harjamist ise tähele panna, kuid nende hambahari märkab seda. Kui patsient harjab igemetele liiga tugevat survet avaldades, hakkab hambahari tegema pulseerivat heli, andes märku vajadusest õrnemalt harjata.

  Ühendab hambaharja nutika käepideme ja nutikad harjapead

  Mikrokiibi ühilduvusega tehnoloogia, mis tuvastab nutika harjapea ja sünkroonib selle nutika käepidemega. Nutikas käepide ja nutikas harjapea moodustavad võimsa kombinatsiooni, edastades teile nutikaid vahetamise meeldetuletusi.

  Patsiendid saavad oma harjapeadest viimast võtta

  Ükski harjapea ei ole igavene. Kuid meil on lahendus: meie nutikas harjamise tuvastamise tehnoloogia peab arvestust patsiendi harjapea kasutusaja ja selle üle, kui tugevalt on harjatud. Kui vahetamisaeg on käes, süttib käepidemel märgutuli. Nii saab olla kindel, et harjapea töötab tõhusalt.

  Julgustab põhjalikult harjama

  Meie QuadPacer teavitab teid, kui olete kulutanud piisavalt aega iga suupiirkonna puhastamiseks, ja nutikas taimer annab märku, kui olete harjanud soovitatavad kaks minutit.

  Suurepärane viis patsiendil oma hambaharjaga harjumiseks

  Uue harjumuse omaksvõtmine võib aega võtta. Meie lihtsad alustamisprogrammid aitavad patsiendil uue hambaharjaga järk-järgult harjuda – suurendada harjamisvõimsust aeglaselt esimese 14 kasutuskorra jooksul.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 Gum Health”