Ülitundlik puhastamine. Ülipehme mugavus
Tipptasemel puhastamine tundlikele hammastele ja igemetele

Philips Sonicare S Sensitive’i hambaharjapea sobib ideaalselt neile, kes otsivad leevendust valusalt tundlikele hammastele ja igemetele. Tõhus puhastuslahendus, mis on õrn igemete vastu.

Kahene komplekt
Tüüpsuurus
Kinniklõpsatav
Tundlikele hammastele ja igemetele

Eemaldab rohkem hambakattu kui käsi-hambahari
On kliiniliselt tõestatud, et tihedalt paiknevad kvaliteetsed harjased eemaldavad rohkem kattu kui tavaline hambahari.

Uuenduslikud harjased eemaldavad õrnalt hambakatu
Philips Sonicare Sensitive’i harjapeal on ülipehmed harjased õrnaks, ent tõhusaks puhastamiseks. Kontuursed harjased jälgivad eriti õrnaks puhastamiseks hammaste kuju. Saadaval ka väiksemas ja kompaktsemas suuruses eriti täpseks puhastamiseks.

Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne
Sensitive harjapea sobib ideaalselt mis tahes Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega kasutamiseks, eranditeks on PowerUp Battery ja Essence. Lihtsaks vahetamiseks ja puhastamiseks hõlpsasti külgeklõpsatav ja eemaldatav.

Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia
Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.

Tõhus katueemaldus iga päev
Pärast kolmekuust kasutamist harjapeade tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda enne meelde. Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjaseid – kui need muutuvad valgeks, siis teate, et on aeg uus harjapea kasutusele võtta.

Kokkusobivad tooted

Philips Sonicare Sensitive Standard otsikud 2tk Philips Sonicare Sensitive Sta...

16.90 

Ainult 3 veel laos