Suuvesi Pierrot kloorheksidiiniga, mündimaitseline, efektiivne vahend igemeprobleemide lahendamiseks.
Sisaldab 0,12% kloorheksidiini, pantenooli (0,50%), allantoiini (0,40%) ja fluoriidi 225 ppm.
Näidustused: gingiviiti ennetava ja ravi toetava vahendina; enne ja peale hammaste sügavpuhastust, hambakivi, katu ja pehmete kudede eemaldamist; parodontiidi ennetava ja ravi toetava vahendina; suu antiseptikuna enne ja peale suukirurgiat; liigse bakteriaalse katu moodustumisel; tundlike igemete tugevdamiseks; kaariese tekke vältimiseks; inimestele, kelle on raskusi hea suuhügieeni läbiviimisel.
Pantenool ja allantoniin taastavad, tugevdavad ja pehmendavad igemekudet, kiirendavad haavade paranemist ning vähendavad põletikku ja ärritust.
Fluoriid remineraliseerib hambaemaili.
Kasutamiseks alates 12. eluaastast. Lahjendmata suuveega loputada suud 2 korda päevas vähemalt 30 sekundit. Mitte alla neelata! Peale loputamist mitte loputada suud veega. Vältida söömist-joomist vähemalt pool tundi enne ja pärast toote kasutamist. Suuvett on soovitatav kasutada 2-3 nädala jooksul või vastavalt arsti ettekirjutusele.

3 arvustust tootele PIERROT suuvesi 0,12 % kloorheksidiiniga 250 ml

  1. Piret

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus

Tühista

vesi, glütseriin, PEG-40 hüdrogeniseeritud kastoorõli, poloksameer 407, pantenool, allantoiin, lõhnaaine, naatrium-metüülparabeen, kloorheksidiini diglükonaat (0,12582%), sahharooslauraat, tsitrushape, naatriumsahhariin, naatriumbensoaat, naatriumfluoriid, potassium akesulfaam, alkohol, Cl 16035.

Sarnased tooted