Piksters Bamboo interdentaalharjade käepide on valmistatud moso bambusest, mis on kiiresti taastuv ning 100% biolagunev ja kompostitav materjal ning on looduslikult antimikroobne. Samuti ei kuulu moso bambus pandade menüüsse. Harjade bioplastist katted on valmistatud maisitärklisest.
Kasutatud on täpselt sama kvaliteetseid harjaseid kui tavalisel Pikstersi interdentaalharjal, toode on 97% biolagunev.
Samuti on pakendid täielikult biolagunevad ja kompostitavad ning valmistatud ümbertöödeldud papist ja sojapõhisest tindist.

Bambusest interdentaalharjast ei tohi jätta vette ligunema, sest pikemaajaliselt vähendab see harjase ja käepideme vahelist ühendust ja see võib katkeda!

SUURUSTE TABEL - suurendamiseks kliki pildile

Hambavaheharja suurus

Hambavaheharja kasutamine ja hoidmine

Hambavahede puhastamisel:
Lükka hari hammaste vahele igemepiiril ja keeruta kergelt vindiga. See hõlbustab juurdepääsu ja pikendab harja kasutusiga. Ära suru harja jõuga kitsastesse vahedesse. Liiguta harja sujuvalt edasi-tagasi, et eemaldada katt, ka toidujäätmed.
Alumisi hambaid puhastades tuleks harja hoida kerge kalde all suunaga alt üles, ülemist hambakaart puhastades kalde all suunaga ülevalt alla.
Tagahammaste vahele juurdepääsu hõlbustab harja pea painutamine, kuid ära painuta täisnurkselt!

Ortodontiliste seadmete puhul:
Hambavaheharjad on iseäranis soovitatavad hammaste ja ortodontilise traatkaare vahe puhastamiseks ning suuremate hambavahede puhul. Puhastada tuleks kergete sisse-välja liigutustega, vältides seejuures traatkaarele liigse surve avaldamist. Valige hambavaheharja suurus vastavalt puhastamist vajavate vahede suurusele.

Implantaatproteeside puhul:
Kasutage hambavaheharja implantaatide ning neile toetuvate proteeside aluste puhastamiseks. Asetage hari ettevaatlikult kahe implantaadi vahele ja puhastage kergete sisse-välja liigutustega.

Sildade puhul:
Kasutage sillaga kaetud alaga sobivat hambavaheharja. Puhastamiseks sisestage hambavahehari põse- ja keelepoolsest küljest.

Kuidas hambavaheharja valida:
Vastamaks patsientide erinevatele vajadustele, valmistatakse suurel hulgal erineva kuju ja suurusega hambavaheharju. Peamine kriteerium, mida tuleks hambavaheharja valimisel silmas pidada, on hambavahede laius: on äärmiselt oluline vältida liiga laia harja pressimist kitsasse vahesse. Lisaks tuleb arvestada ka ortodontiliste vahendite, proteeside, sildade, igemete taandumise ja teiste eritingimustega. Seepärast peaks sobiva hambavaheharja esiteks määrama hambaarst, kuna just tema oskab valida teile sobivaima kuju ja suurusega toote. Väga oluline on ka harjade regulaarne vahetamine. Kõrgekvaliteediline hambavahehari, millel on antibakteriaalse kaitsega harjased, kestab kauem, minetamata oma häid omadusi kogu kasutusaja vältel.

Piksters ametlik esindaja: Hilo Trade OÜ-www.suutervis.eu

piksters Piksters bambusest hambavaheha...

4.75 

Vali