Õrn abi aftide, proteeside ja breketite poolt põhjustatud ärrituse või põletiku korral.
Protefix haava- ja kaitsegeel on põletikuvastase toimega, soodustab vigastatud rakukoe uuenemist ja parandab loomulikku paranemisprotsessi. Toetab suu limaskesta vastupanuvõimet.
Kasutamine:
Loputage suud, vajadusel puhastage hambaproteeside liimijääkidest. Kandke herneterasuurune kogus Protefix® haava- ja kaitsegeeli umbes 3-4 korda päevas vatitikule või puhtale sõrmeotsale ning kandke õrnalt sisse hõõrudes kahjustatud piirkondadele. Palun jälgige, et tekkiv kaitsekile oleks võimalikult ühtlaselt jaotunud ja sellel oleks seega püsiv toime. Enne söömist oodake umbes 15 minutit. Ärge loputage suud kohe pärast kasutamist.
Kõrvalmõjud:
Protefix® haava- ja kaitsegeeli tuleks kasutada probleemsel piirkonnas. Kui sümptomid püsivad kauem kui viis päeva või süvenevad (eriti verejooksu või infektsiooni korral), on soovitatav pöörduda arsti või hambaarsti poole. Ülitundlikkusreaktsiooni kahtluse korral tuleb ravi katkestada ja ettevaatusabinõuna pöörduda arsti poole. Suurtele aladele kandmisel võib liimide mõju töödeldud aladele mõjutada. Ettevaatust! Võtke arvesse järgmisi juhiseid. Kasutage Protefix® haava- ja kaitsegeeli ainult vastavalt ülaltoodud kasutuskirjeldusele. Pärast kasutamist sulgege tuubi ots hoolikalt, hoides saastumise vältimiseks ava puhta ja kuivana.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage pärast kõlblik kuni lõppu.

1 arvustus tootele Protefix haava ja kaitsegeel 10ml

Lisa arvustus

Tühista

glütserool oksütriester (TGO), ränidioksiid, sahariinatrium, aroom.