R.O.C.S. Junior marjasegu hambapasta 60ml

Tagab kaitse kaariese eest ja tugevdab nii piima- kui ka esimeste jäävhammaste emaili
Ei sisalda parabeene, SLS-i ega fluoriide.
Ohutu allaneelamisel.
Haabapuu koore ja ksülitooli topeltekstrakt kaitseb hambaid ja igemeid patogeensete bakterite eest. Mineraalkompleks (kaltsium, fosfor ja magneesium) kaitseb koos ksülitooliga tõhusalt kaariese * eest, tugevdab emaili ning tugevdab noore emaili sära ja valget värvi *.

KAHEKORDNE ASPENI KOOREEKTRAKT (Pópulus trémulа) – vee ja CO2 ekstraktide kombinatsioon, äärmiselt rikkalik bioaktiivsete komponentide allikas, millel on keeruline põletikuvastane toime parodondi kudedele. Haavapuukoore ekstrakt aktiveerib parandus- ja ainevahetusprotsesse, parandab periodontaalsete kudede troofilisi omadusi ning normaliseerib ka periodontaalsetest haigustest põhjustatud hemorraagilist sündroomi mõjutavate trombotsüütide agregatsiooni ja degregatsiooni. Katsete käigus kinnitatud: suuõõne kudede resistentsuse suurenemine; rakuvõrgu hüdrolüütiliste ja energiaprotsessimarkerite aktiivsuse tasemete statistiliselt oluline muutus; mõju kudede redoksreaktsioonidele.
Tänu põletikuvastastele ja antibakteriaalsetele omadustele võimaldab haavapuuekstrakt mõjutada peamisi põletiku etioloogilisi tegureid hambapurse perioodil.

1 arvustus tootele R.O.C.S. Junior marjasegu hambapasta 60ml

  1. Siret

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

Lisa arvustus

Cancel

Aqua, glütseriin, ränidioksiid, ksülitool (12%), kokamidopropüül beetaan, naatriumlaurüülsarkosinaat, Populus Tremuloides kooreekstrakt, ksantaankummi, aroom, kaltsiumglütserofosfaat, hüdroksüatsetofenoon, naatriumbensoaat, naatriumvesinikkloriidisorbiin tsümeen-5-ool, kaaliumhüdroksiid.