R.O.C.S. Junior marjasegu hambapasta 60ml

Tagab kaitse kaariese eest ja tugevdab nii piima- kui ka esimeste jäävhammaste emaili
Ei sisalda parabeene, SLS-i ega fluoriide.
Ohutu allaneelamisel.
Haabapuu koore ja ksülitooli topeltekstrakt kaitseb hambaid ja igemeid patogeensete bakterite eest. Mineraalkompleks (kaltsium, fosfor ja magneesium) kaitseb koos ksülitooliga tõhusalt kaariese * eest, tugevdab emaili ning tugevdab noore emaili sära ja valget värvi *.

KAHEKORDNE ASPENI KOOREEKTRAKT (Pópulus trémulа) – vee ja CO2 ekstraktide kombinatsioon, äärmiselt rikkalik bioaktiivsete komponentide allikas, millel on keeruline põletikuvastane toime parodondi kudedele. Haavapuukoore ekstrakt aktiveerib parandus- ja ainevahetusprotsesse, parandab periodontaalsete kudede troofilisi omadusi ning normaliseerib ka periodontaalsetest haigustest põhjustatud hemorraagilist sündroomi mõjutavate trombotsüütide agregatsiooni ja degregatsiooni. Katsete käigus kinnitatud: suuõõne kudede resistentsuse suurenemine; rakuvõrgu hüdrolüütiliste ja energiaprotsessimarkerite aktiivsuse tasemete statistiliselt oluline muutus; mõju kudede redoksreaktsioonidele.
Tänu põletikuvastastele ja antibakteriaalsetele omadustele võimaldab haavapuuekstrakt mõjutada peamisi põletiku etioloogilisi tegureid hambapurse perioodil.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “R.O.C.S. Junior marjasegu hambapasta 60ml”
Aqua, glütseriin, ränidioksiid, ksülitool (12%), kokamidopropüül beetaan, naatriumlaurüülsarkosinaat, Populus Tremuloides kooreekstrakt, ksantaankummi, aroom, kaltsiumglütserofosfaat, hüdroksüatsetofenoon, naatriumbensoaat, naatriumvesinikkloriidisorbiin tsümeen-5-ool, kaaliumhüdroksiid.