Rocs Sensitive Repair&Whitening hambapasta on mõeldud tundlike hammaste taastamiseks ja valgendamiseks
WDS teaduslaboris on väljatöötatud uus hambapasta, mis vähendab hammaste tundlikkust ja aitab parandada nende välimust. Hambapasta koostisesse kuulub kaltsiumhüdroksüapatiit, mida sünteesitakse meie ettevõttes kasutades unikaalset patenteeritud tehnoloogiat.

Hammaste tundlikkus on üks pakilisemaid probleeme hambaravis. Kuni 70% Euroopa täiskasvanud elanikkonnast kannatab hambaemaili ja dentiini ülitundlikkuse all. Hammaste tundlikkuse põhjused võivad olla puhtalt stomatoloogilised (kaaries, periodontiit, praod ja lõhestatud email, hammaste valgendamise või muude stomatoloogiliste protseduuride kõrvalmõju) ja üldised, mis on seotud ainevahetuse eripäradega või probleemidega (närvisüsteemi ja sisesekretsiooni häired, menopaus, rasedus, toitumisharjumused jne).
Tundlikkuse vähendamise kiirus ja tõhusus saavutatakse kolme mehhanismi abil:
1. Hambastruktuuride mineraalne taastamine tänu kaltsiumglütserofosfaadi – kaltsiumi ja fosfaadi ioonvormide allika kõrgele biosaadavusele.
2. Kohene hammaste tundlikkuse vähendamine tänu emaili pisemate defektide ja paljastatud dentiini kanalite sulgemisele. Seda saavutatakse erineva suurusega hüdroksüapatiidi osakeste abil, kuna sellel on suur afiinsus hambakudede suhtes.
3. Kõvade hambakudede kaitse ja taastamine organismi enda füsioloogiliste protsesside aktiveerimise abil, mida tagatakse ksülitooli ja magneesiumi kõrge sisalduse abil.

*Kiiresti kõrvaldab hammaste tundlikkust.
*Muudab hambad 1.5 tooni heledamaks 2 nädala jooksul.
*Väga madala abrasiivsusega (RDA=40 on madalam kui igapäevaseks hügieeniks mõeldud tavalistel hambapastadel).
*Ei kahjusta dentiini ega emaili.
*Tõhusalt kaitseb hambakaariese eest.
*Annab hammastele sära.
*Normaliseerib suuõõne mikrofloorat.
Sisaldab 100% looduslikku “Melissi” lõhnaainet, mis hoiab hingeõhu värskena pikka aega.
Pasta ei sisalda fluoriide, pürofosfaate, parabeene, naatriumlaurüülsulfaati, peroksiide ega agressiivseid abrasiive.
Hambapastal ei ole vanuselisi piiranguid ega piiranguid kasutamise kestvuse osas. Hambaemaili peamine struktuurimineraal. Meie sünteesitud hüdroksüapatiidi osakesed suudavad tungida kõige väiksematessegi emailipragudesse ja sulgeda dentiinikanalid. Need moodustavad hamba pinnal mineraalse kihi, mis võimaldab hambaid kaitsta ärritajate ja hapete toime eest.
*Kinnitatud kliiniliste uuringutega

5 arvustust tootele R.O.C.S. Sensitive Repair&Whitening hambapasta 75ml

4.8 Hinnang
1-5 of 5 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Hydroxyapatite, Silicia, Xanthan gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Magnesium Chloride, o-cymen-5-ol, Limonene
R.O.C.S. Sensitive Repair&...

7.60 

Laost otsas