Rocs Pro Fresh Mint Toothpaste Hambapasta on unikaalne hammaste puhastamise, poleerimise -ja valgendamise süsteem.
Kõrgtehnoloogiline toode, mis normaliseerib suuõõne mikrobioloogilist koostist. Toime põhineb aktiivsete komponentide võimel piirata patogeensete bakterite paljunemist ja hammastele kinnitumist. Uuringutega on tõestatud, et antud süsteem vähendab tunduvalt hammaste valulikkust põhjustavate kahjulike bakterite hulka suuõõnes ning suurendab kasulike bakterite hulka juba esimesel kasutusnädalal.
Hambapastas värske piparmünt tagab hammaste värskuse mitme tunni jooksul. Kui Te eelistate pesta hambaid enne sööki, siis teadke, et pasta ei muuda toidu loomulikku maitset.
Hoiab pika aja jooksul ära hambakatu tekke. Need on väga tähtsad omadused, sest just hambakattu tekitavad bakterid on peamised kaariese ja igemehaiguste põhjustajad (gingiviit, parodontiit). Tänu hammastel leiduvate bakterite vähendamisele ning põletikuvastasele toimele, saavutatakse igemete olukorra märgatav paranemine juba peale pasta lühiajalist kasutamist. Kompleksi koostisesse kuuluvad mineraalid rikastavad hambaid kaltsiumi ja fosforiga, mis tugevdavad nende struktuuri, vähendavad tundlikkust ning hoiavad ära kaariese tekke. Samuti paraneb märgatavalt hammaste väljanägemine – hambad muutuvad valgemaks ja säravamaks.
Hambapasta sobib igapäevaseks kasutamiseks.
Toode effektiivsus on tõestatud kliiniliste uuringutega.

5 arvustust tootele R.O.C.S. Whitening PRO Fresh Mint hambapasta 100 ml

5.0 Hinnang
1-5 of 5 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Sorbitol, Silica, Glycerin, Aqua, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Xanthan Gum, Calcium Glycerophosphate, Bromelain, Magnesium Chloride, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, o-cymen-5-ol, Titanium Dioxide, Limonene.
Pro Mint R.O.C.S. Whitening PRO Fresh M...

9.00 

Ainult 2 veel laos