Tootetutvustus, otstarve
Sensodyne Complete Protection aitab vähendada teie hammaste tundlikkust, pakkudes kõiki eeliseid, mida igapäevaseks hambahoolduseks vaja läheb, kuna toote koostis on spetsiaalselt välja töötatud nii, et see aitab tagada teie tundlike hammaste täieliku kaitse 7 erineval moel.

Kasutamisjuhised
Harjake kaks korda päevas ja mitte üle kolme korra, vältige alla neelamist ja sülitage välja. Ärge kasutage, kui karbi kinnis on katki. Sulgege korgiga, et hoida toode kuivana.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 12-aastastel lastel, välja arvatud juhul kui hambaarst või arst on seda soovitanud. Tundlikud hambad võivad viidata mõnele kaasuvale probleemile, mis võib vajada kohest ravi, sümptomite püsimisel või halvenemisel konsulteerige arstiga. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sensodyne hambapasta Complete Protection 75ml”
Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Sodium Saccharin, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Limonene. Sisaldab tinafluoriidi 0,454 % ( 1100 ppm fluoriidi )

Sarnased tooted