Nüüd on suuhügieenile keskendunud tootesarja lisandunud unikaalsed Flash™ hammaste valgendamise ribad, mis on loodud spetsiaalselt kiiret reageerimist nõudvateks olukordadeks! SmileLab’i hammaste valgendamise ribad mõjuvad välgukiirusel!

Flash valgendusribad kindlustavad täiusliku tulemuse kõigest 15 minutiga. Jah, see toimib peaaegu nagu võluväel – see on argipäeva maagia! Olgu tegemist tähtsa õhtusöögi, kohtingu, fotosessiooni või peoga –  SmileLab’i Flash hammaste valgendamise ribad ei jäta sind kunagi hätta, garanteerides mugava, kiire ning tõhusa koduse hammaste valgendamise.
SmileLab’i Flash hammaste valgendamise ribasid on äärmiselt mugav kasutada. Tegemist on hetkel turul olevatest kodustest valgendusvahenditest kahtlemata kõige kvaliteetsema, kiirema, tõhusama ning ohutuma võimalusega vaid loetud minutitega luua erakordne tulemus. Sinu naeratus on loomulikult valgeks, särav ning meeldejääv!
Kasutamine: võta pakist riba, hoia hammastel ettenähtud aja vältel, eemalda riba ning naudi tulemust!
Komplektis on 10×2 valmis doseeritud topeltpakikest hambaid valgendavaid ribasid nii ülemistele kui alumistele hammastele. Hoia ühte valgendusriba hammastel 15-20 minutit.
Toode on kliiniliselt testitud.
Enne tarvitamist tutvuda toote kasutusjuhendiga.

Omadused

Valgendav

4 arvustust tootele SmileLab hammaste valgendamise ribad Flash

4.8 Hinnang
1-4 of 4 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Valgendab järk järgult. Kuuri lõpuks on ilusad valged hambad. Ainuke asi, et alumine valgendusriba võiks olla sama pikk nagu ülemine. Õnneks saab ise kombineerida neid ja vajadusel panna kaks alumist riba kokku.

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Glycerin, Aqua, Methyl cellulose, Xylitol, EDTA, Sodium chlorite, Citric acid, L-Menthol.
flash stipes SmileLab hammaste valgendamise...

39.95 

Laost otsas