Splat Hambapasta Zero Balance on esimene täiesti allergiaohutu hambapsta täiskasvanutele.
*Läbipaistev geel hoiab hingeõhu pikalt värskena, ennetab hambakatu teket, kaitseb hambaid kaariese eest ja avaldab tänu oma uuenduslikule looduslikule koostisele soodsat mõju igemetele ja paradontiiti põhjustavate patongeensete bakterite kasvu.
*Läbipaistev geel-hambapasta on välja töötatud hammaste puhastamiseks homöpaatiliste preparaatide kasutamisel, samuti neile, kes erinevatel põhjustel ei saa kasutada neid tooteid, mis sisaldavad eeterlikke õlisid või maitseaineid.
Hambapasta ei sisalda: maitse- ja lõhnaaineid, eeterlikke õlisid, värvaineid, säilitusaineid, parabeene, pindaktiivseid aineid, triklosaani, kloroheksidiini, sünteetilisi magusaineid, naftasaadusi, fosfaate, alumiiniumiühendeid ega fluori.
Looduslikud antiseptikud, hõbedaioonid, aktiivsed lagritsaosakesed, lüsosüümi ensüüm, pronks-lutiklilleseemne ekstrakt ja looduslik disahhariid trehaloos. Kiire toimaine ja probleemi lahendamine esimestel kasutuskordadel.
Sisaldab 99,4% looduslikke koostisosasid.

 

Omadused

Antiseptiline, Fluoriidita, Hambakatt, Rasedatele

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Aqua, Glycerin, Cellulose Gum, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Menthyl Lactate, Perilla Frutescens Seed Extract, Colloidal Silver, Lysozyme

1 arvustus tootele Splat Hambapasta Zero Balance 75 ml

  1. grete.loos

    Hea hambapasta, milles on hõbedaioone ja muid koostisosi hammaste kaitsmiseks ja puhastamiseks. Hoiab hambad puhtana.

Lisa arvustus