Splat Junior Magic hambavaht on igemete ja hammaste puhastusvaht kaltsiumi ja piima ensüümidega.
Laste hammaste haavatav email vajab erikaitset. Pärast iga sööki või jooki, eriti kõrge suhkrusisaldusega, ründavad happed emaili, mis põhjustab hammaste lagunemist.
Magic Foam’i eelised: Bioaktiivne Calcis soodustab hammaste emaili moodustumist ja küllastab emaili kaltsiumiga.

KIIRE PUHASTUS, TÕHUS KAITSE
*Vaht eemaldab tõhusalt pehme hambakatu ja toidujäägid ilma hambaharja ja vett kasutamata.
*Tänu uuenduslikule patenteeritud süsteemile LUCTATOL® ja 15 loodusliku koostisaine koostoimele kaitsevad vahud hambaid kaariese eest ja vähendavad hambakatu teket kuni 96%.
*Uuenduslik kaariesevastane kaitsesüsteem LUCTATOL® on unikaalne lagritsa ekstrakti, laktoperoksüdaasi, glükoosoksüdaas ja lactoferriini kompleks. Mis omab antibakteriaalset toimet, hävitab kaariest tekitava bakteri kesta, hoiab hingeõhu värskena, aeglustab hambakatu teket ja edendab tervislikke igemeid ja aitab kaasa suuõõne immuunsuse kujunemisele.
Soovituslik kasutada täiendava hügieenilise vahendina igapäeva suuõõne hooldamisel ja iga kord peale söögikorda kui hambaharja kasutamise võimalus puudub. Vahud sobivad ka neile, kes kannavad breketeid või teisi ortopeedilisi konstruktsioone. Vahu kasutamine ei asenda täielikult hammaste harjamist. 15–20 sekundit suuõõne loputamist vahuga on piisav. Ainulaadne looduslike koostisainete segu taastab kohe aluste ja hapete normaalse tasakaalu, värskendab hingeõhku ja takistab hambakatu teket, peatades seeläbi kaariese tekke protsessi. Hambaarstid soovitavad kasutada seda igapäevast suuhooldust täiendava hügieenitootena  pärast iga söögikorda. Asendamatu toode neile, kes kannavad ortodontilisi vahendeid. Vaht sobib suurepäraselt lastele, kes kannatavad fluoriididega seotud vastunäidustuste all.
* pihusta vahtu suhu.
* loputa suud vahuga.
*ära neela vahtu alla vaid sülita see välja.
*su suu on puhas.
Soovituslik kasutada täiendava hügieenilise vahendina igapäeva suuõõne hooldamisel ja iga kord peale söögikorda kui hambaharja kasutamise võimalus puudub. Ideaalne panna lapsele kotti kaasa. Sobib lastele igas vanuses.

Omadused

Alkoholita, Breketitele, Fluoriidita, Halva hingeõhu korral, Hambakatt, Lastele

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Maltooligosyl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, VP/VA Copolymer, Calcium Lactate, Glycerin, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Glucose Pentaacetate, Menthyl Lactate, PPG-26-Buteth-26, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Methylparaben, Aroma, Creatine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium EDTA, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Maltitol, Arginine, Citric Acid, Limonene.

1 arvustus tootele Splat Junior Magic hambavaht 50 ml

  1. heleri.haas

    Lapsele väga meeldib seda vahtu kasutada. Hea alternatiiv kui laps ei taha vahest hambaid pesta siis vahtu kasutab meeleldi.

Lisa arvustus