TEPE Interdentaalgeel (0.2%) kloorheksidiin (0.32% ) fluoriid 20 ml

TePe Gingival Gel interdentaalgeel on antibakteriaalne geel, milles on omavahel ühendatud kloorheksidiini ja fluoriidi kasulikud omadused, pakkudes seeläbi topeltkaitset igemetele ja hammastele. See geel on välja töötatud just TePe hambavaheharjadega lihtsaks pealekandmiseks. TePe Gingival Gel igemegeel on välja töötatud koostöös hambaravialaste asjatundjatega. See on eelnevalt läbinud põhjaliku hindamisprotsessi pakkumaks minimaalse riskiga maksimaalset toimet. See ei sisalda abrasiivaineid ja alkoholi ning sellel on värske piparmündi maitse.

Kasutamisjuhised
Kanna hambavahegeeli hambavahedesse TePe hambavaheharjadega.
Soovitavalt õhtul peale hambapesu, hambavahed eelnevalt puhastada.
Tilguta fluoriidgeel otse harjale või kasuta korgil olevat lohukest kausina ning kasta hari geeli sisse ja siis kanna geel hambavahesse.
Alusta kasutamist suu tagaosast, kus aukude tekkeoht on suurem. Vajadusel kanna pindadele rohkem geeli. Ära loputa suud.

TePe interdentaalgeeli kasutamist soovitatakse lisaks arstlikule ravile koduseks hoolduseks patsientidele, kel on gingiviit, periodontiit, implantaadi ümbruse limaskesta põletik ja implantaadiäärne põletik.
See ei ole mõeldud ilma hambaarsti vastava soovituseta pikaajaliseks kasutamiseks.
TePe igemegeel sisaldab kloorheksidiini (0,2% CHX) fluoriidi (0,32% NaF)

Omadused

Antibakteriaalne, Fluoriidiga, Igemepõletik, Implantaat, Kloorheksidiin

Aqua, Aroma, Xylitol, Glycerin, Chlorhexidine digluconate, Propylene glycol, Hydroxyethylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Fluoride, Acesulfame potassium, Citric acid, Dye Cl 42090, Dye Cl 19140.

2 arvustust tootele TEPE Interdentaalgeel (0.2%) kloorheksidiin (0.32% ) fluoriid 20 ml

  1. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  2. anne

    Olen kasutanud mõnda aega igemepõletiku puhul ja tõesti on paremaks läinud.

Lisa arvustus

Cancel