Toodet on lihtne kasutada. Geeli kantakse hammaste pinnale doseerimisotsaga 3–5 korda päevas 15 minutit, kuni 4-nädalase kestusega perioodil. Perioodi vahel oleks hea teha vähemalt nädalane paus. Pliiatsi neutraalne pH ning geelis sisalduvad fluoriid ja ksülitool (10%) tagavad toote vilgukivi ja ohutuse.

Valgendava pliiatsi harjataoline ots tagab väga täpse doseerimise ka hammaste vahel.

  • Piisavalt umbes 8 ravinädalaks
  • Sisaldab 5 g geeli
  • Hügieeniline

Toode sobib üle 14-aastastele tervete hammaste ja suu limaskestaga inimestele. Toodet ei soovitata rasedatele ega rinnaga toitvatele naistele. Yotueli valgendav pliiats valgendab ainult orgaanilisi hambaid, mitte portselanist, plastist või keraamilisi kroone.
Pliiatsi toimeaine on karbamiidperoksiid (0,3%). Selle efektiivsus põhineb asjaolul, et see reageerib suus oleva niiskusega, st veega, moodustades hapniku ja vesinikperoksiidi (0,1%). Vesinikperoksiid tungib emaili ja valgendab dentiini tumenemist. Lisaks sisaldab toode kaaliumfluoriidi ja ksülitooli. Need ained ravivad ja puhastavad suud, tugevdavad ja remineraliseerivad vilgukivi ning hoiavad ära perforatsiooni.
Avamata pakendis on toote säilivusaeg toatemperatuuril kolm (3) aastat. Avatud pakke tuleks hügieeni ja tõhususe tagamiseks kasutada kolme (3) kuu jooksul pärast avamist.
Kiirema valgendustulemuse saamiseks võite hambaid harjata Yotuel All-In-One- hambapastaga hommikul ja õhtul ning kasutada Yotueli pliiatsit päevasel ajal.

Kaal 5 g
Glycerin, Xylitol, Potassium Citrate, Aroma, Carbomer, Potassium Fluoride, Urea Peroxide, Sodium Saccharin Contains Potassium Fluoride(1470ppm f).

Kokkusobivad tooted

YOTUEL valgenduspliiats YOTUEL valgenduspliiats 5g

21.90 

Ainult 2 veel laos