Apteq Plus hambapasta on spetsiaalselt välja töötatud, et sobida ja vastata kuiva ja tundliku suu vajadustele. Hambapasta on õrn ja värskendav. Sisaldab limaskesti niisutavat ning toitvat betaiini ja oliivilehe ekstraki. Ei sisalda allergeene ega limaskesti ärritavaid aineid, hambapastal on väga madal abrasiivsuse näitaja (RDA 35).
Fluoriidid aitavad ennetada hambakattu ja ksülitool (25 %) omab kaariesevastast toimet. Omab unikaalset vahutamismehhanismi (pehme vaht), mis ei ärrita limaskesti. Sobib igapäevaseks kasutamiseks juba alates 6 eluaastast. Maheda maitsega.
Kasutamine:
Pese oma hambaid Apteq hambapastaga igal hommikul ja õhtul kuni 2 minutit. Kuueaastastel lastel ja noorematel on soovitatav kasutada hernetera suurust kogust, et vähendada toote allaneelamise riski.
Küsi rohkem infot fluoriidiga hambapastade kohta oma hambaarstilt.

Aktiivsed koostisosad: ksülitool 25%, fluoriid 0.33%, betaiin 4%, oliivilehe ekstrakt 4%

 

Xylitol (25%), Water, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Betaine (4%), Olea Europea Leaf extract (4%), Poloxamer 407, Titanium Dioxide, Aroma, Hydroxypropyl Methylcellulose, Cellulose Gum, Sodium Fluoride 0,33%, (1450ppm F) Disodium EDTA, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate.  

Kokkusobivad tooted

apteq hambapasta APTEQ Plus ksülitooliga hambap...

6.75 

Kohe saadaval