Kas Sa ei suuda valikut teha? Proovi kõiki meie põnevaid maitseid ja vali oma uus lemmik! …või lausa mitu! Pane meie ‘Be you’ kuuest maitsest koosneva proovikomplektiga pidu püsti otse oma vannitoas! Ükski pidu ei ole täielik ilma stiilse Curaprox CS 5460 hambaharjata.

Kuue maitsega proovipakk: kõik kuus uut julget hambapastamaitset ühes komplektis. Proovi neid üksteise järel. Maitse, tunneta ja otsusta, milline maitse sobib Sulle kõige paremini.Kõikidel hambapastadel on looduslikud koostisosad ning need sisaldavad uudselt kombineeritud taimseid essentse, mis tagavad suurepärase suutervise ja valgemad hambad. Lisaks sisaldavad need mentoolist pakatavaid pärlikesi, mis tagavad kauakestva värskuse! Kõik hambapastad on suurepärase koostisega, Sinu ülesandeks on valida vaid oma lemmikmaitse või värv! Kõik maitsed on omamoodi erinevad ja võluvad Sind täiesti ettearvamatul moel! Otsus on Sinu! Sinu hambapesurituaal, sinu valik!

Värske looduslik koostis tagab suurepärase suutervise 

Sisaldab fluoriidi. Hüdroksüapatiit ja glükoosi oksüdaas tagavad koos looduslike koostisosadega ensümaatilise valgendava efekti, mis on hammaste vastu ülimalt õrn. Õrn magus maitse hammastele kasulikust looduslikust kasesuhkrust ehk ksülitoolist, mis tugevdab hambaid ja võitleb bakteritega. Imelised ürdid ja looduslikud koostisosad, sealhulgas siilkübar, mõruapelsin, kriipiv saatanaküüs ja aasia vesinaba, toidavad suus olevaid kudesid ja aitavad võidelda põletike vastu. Lisaks sisaldab hambapasta B5 provitamiini, mis toetab uute rakkude moodustumist. See ei sisalda SLS-i, triklosaani ega plastist mikropärleid. Madal abrasiivsusnäitaja (RDA u 50). Samuti on koostises võimsa mentoolilaenguga pärlikesed.

6 arvustust tootele Curaprox Be You hambapastade proovipakk koos hambaharjaga

5.0 Hinnang
1-6 of 6 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Lapsele väga meeldib

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Curaprox be you 10mlx6 Curaprox Be You hambapastade p...