BioGaia® ProDentis probiootilised imemistabletid (piparmündimaitselised).
Täiustatud suuõõne probiootik, mis sisaldab laktobakterit Lactobacillus reuteri Prodentis. BioGaia ProDentise mõju on kliiniliselt tõestatud, see on praktiline ja ohutu toidulisand igemeprobleemidega patsientidele. BioGaia ProDentis sisaldab looduslikku bakterit Lactobacillus reuteri Prodentis. See ei muuda hammaste värvi, ei mõjuta maitsemeelt ega ärrita suuõõne limaskesta.

Mis on probiootikumid?

Sõna probiootiline, mis tähendab “elu poolt”, vastandub sõnale antibiootiline, mille tähendus on “elu vastu”. WHO definitsiooni järgi on probiootikumid elavad mikroorganismid, mis on piisavas koguses manustamisel peremeesorganismi tervisele kasulikud. Lactobacillus reuteri Prodentis on BioGaia enda patenteeritud probiootilised bakterid. Kuna L. reuteri Prodentis esineb inimese kehas loomulikult, on see inimese sisemuses elamiseks ainulaadselt kohandunud. L. reuteri Prodentis on mitmes valdkonnas tervisele erakordselt ja tõendatult kasulik, mistõttu peetakse seda tõeliselt heaks probiootiliseks bakteriks.

Millal ja kuidas BioGaia Prodentis imemistabletti kasutada?

Sobib kroonilise periodontiidi ja korduva gingiviidiga patsientidele.
BioGaia ProDentist on kliiniliselt testitud kroonilise periodontiidiga patsientidel (professionaalse puhastamise tulemuste säilitamiseks) ja korduva gingiviidiga patsientidel. BioGaia ProDentist võivad kasutada patsiendid, kellel on suur igemeprobleemide tekke risk: vanemaealised inimesed, diabeedihaiged, rasedad naised, osteoporoosiga patsiendid, breketitega patsiendid, suitsetajad ja inimesed, kes tarvitavad teatud ravimeid.

Kasutada regulaarselt optimaalseks suuhügieeniks, veritsevate või tundlike igemete puhul või hambaarsti/hügienisti soovitusel. Eriti soovitatav olukordades, kus loomulik kaitse võib ohtu sattuda, näiteks raseduse või eriti stressirohke kiire perioodi ajal. BioGaia Prodentis imemistablettide kasutamine on lihtne: lihtsalt võtke iga päev üks piparmündipastill pärast hammaste pesemist ja hambaniidi kasutamist. Laske pastillil aeglaselt suus sulada, võimaldades selle kasulikel koostisosadel hakata suus toimima.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1-2 tabletti päevas. Kasutada eelistatavalt pärast hammastepesu. Laske tabletil suus aeglaselt sulada. Sobib taimetoitlastele ja diabeedikutele. Toodet tohib raseduse ja imetamise ajal kasutada.

Sisaldus päevase annuse kohta
Minimaalselt 200-400 miljonit elusat L. reuteri Prodentise bakterit.
Hoiatused
Tähelepanu! BioGaia Prodentis ei ole igapäevaste suuhügieenivahendite asendaja. Mitte kasutada, kui foolium on katki. Üleliigne tarbimine võib põjustada kõhulahtisust. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kaal 24 g

24 arvustust tootele BioGaia Prodentis imemistabletid 30tk

4.9 Hinnang
1-10 of 24 reviews
 1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Aitäh kiire teeninduse ja hea hinnaga toote eest
  Ser on mu lemmik❤️

 4. Päruselt töötavad ja parim abi taanduvatele igemetele

 5. Parim hind turul

 6. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 7. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 8. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Magusaine (isomalt), probiootilised bakterid L. reuteri DSM 17938 ja L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®), hüdrogeenitud palmiõli (Palma oleum), piparmündi lõhna- ja maitseaine, mentooli lõhna- ja maitseaine, piparmündiõli (Peppermint oil), magusaine (sukraloos). Magusainetega. Ühe tableti netomass on 800 mg.

Sarnased tooted

biogaia imemistabletid igemetele ja hammastele 30tk BioGaia Prodentis imemistablet...

22.90 

Kohe saadaval