Patenteeritud hambapasta igapäevaseks kasutamiseks, mis vähendab kiirelt hammaste tundlikkust, parandab hambaemaili ja sulgeb avanenud dentiinituubulid. Sisaldab microRepair® osakesi mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega. Tungides ka kõige väiksematesse pragudesse nad kinnituvad hambaemaili struktuuri külge seeläbi taastades hambaemaili pinda leevendades kuumade/külmade toitude ja jookide tarbimisega kaasnevat valu ehk hammaste tundlikust. Hambapasta sisaldab ka tsingi ioone, mis võitlevad tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, aitades varustada hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke.

Lapsed (isegi alla 7-aastased) võivad kasutada Biorepair®-i ilma täiskasvanu järelevalveta, kuna pasta ei sisalda flouriidi. Itaalia Bologna ülikooli katsed on näidanud, et Biorepair® sulgeb tundlikkust põhjustavad dentiinituubulid juba 1 minuti järel pärast hambapasta kasutamist. Veelgi tõhusama tulemuse saamiseks võib kanda Biorepair®-i otse tundlikule hambale, masseerides seda õrnalt sõrmeotsaga 30 sekundit. Pärast kasutamist loputa suu. EI SISALDA: Fluoriidi, Parabeene, Titaandioksiidi, Sünteetilisi vahustajaid (SLS), Abrasiivseid aineid.

 

 

9 arvustust tootele Biorepair FAST Sensitive hambapasta 75ml

1-9 of 9 reviews
  1. Tundlikus vist kaob teisel päeval, enam ei mäletagi töpselt. Aga külma ja kuuma ma enam ei karda.

  2. Reaalselt esimene pesu vähendab tundlikkust. Kahtluseta sobivaim hambapasta minu kulunud emailiga hammastele

  3. Tõesti aitab vähendada hammaste tundlikkust, nii hammaste pesemise ajal kui ka hiljem, süües. Olen kasutanud juba pikemat aega nii konkreetselt seda toodet kui sama firma teisi hambapastasid.

  4. Kasutan seda toodet juba pikemat aega, väga meeldib.

Lisa arvustus

Tühista

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Sorbitol, Silica, PEG-32, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate. *microRepair