Biorepair PLUS PRO White on patenteeritud valgendav hambapasta ksülitooliga igapäevaseks kasutamiseks, mis parandab hambaemaili ja taastab hammaste algse valge värvitooni.
Kõrge kontsentratsiooniga microRepair® koostis (200mg/g) sadestub 50% võrra rohkem hambaemailile, ennetades söövitusi ja parandades hambaemaili.
Tänu valgendavale PVP-tehnoloogiale aitab Biorepair Plus Pro White hammaste värvi mõjutavaid aineid kinni enne, kui need hammastele sadestuvad, taastades hammaste terve ja loomuliku valge värvi. Hambapasta sisaldab ka tsingi ioone, mis võitlevad tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, toetades hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke. Antibakteriaalse ühendina on hambapasta koostises naturaalne ksülitool.
Hambapasta on madala abrasiivsusega, mis ei sisalda fluoriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS).

Kasutamine: kasutage seda nagu tavalist hambapastat. Et tõhusamini toimiks võib pastat sõrmega määrida hammastele ning jätta 30 sekundiks ning loputada.
Biorepair® hambapastat võivad kasutada ka alla 6 aastased lapsed ilma täiskasvanu järelevalve all, kuna on fluoriidivaba.

7 arvustust tootele Biorepair PLUS PRO White ksülitooliga hambapasta 75ml

4.9 Hinnang
1-7 of 7 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    See hambapasta jätab tõesti hambad valgeks ja värske tunne on suus peale hambapesu.

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Hea hambapasta

  5. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Xylitol, PVP/VA Copolymer, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc Citrate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol, Limonene. *microRepair®
Biorepair PLUS PRO White ksülitooliga hambapasta 75ml Biorepair PLUS PRO White ksüli...

8.90 

Kohe saadaval