Biorepair PRO WHITE hambapasta on patenteeritud valgendav hambapasta ksülitooliga, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parandab hambaemaili ja taastab hammaste algset valget värvitooni.
Hambapasta sisaldab üle 15% microRepair osakesi mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega, kuna tungivad ka kõige väiksematesse pragudesse, kinnitudes hambaemaili struktuuri külge ning seeläbi taastades hambaemaili pinda.
Lisaks on koostises ka PVP (Polüvinüülpürrolidoon) polümeer, mis moodustab hammaste pinnale õhukese kile, mis kaitseb hambaid igapäevaste mehhaaniliste välistegurite ning pigmendi laikude eest, mida võivad põhjustada suitsetamine, kohv, tee, vein.
Hambapasta sisaldab tsingi ioone, mis aitab võidelda tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, aitades varustada hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke.
Antibakteriaalse komponendina on hambapasta koostises naturaalne ksülitool (kasesuhkur).

Ei sisalda: flouriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS).

Kasutamine
Sobib igapäevaseks kasutamiseks, pesta hambaid 2 korda päevas 2-3minutit. Sobib lastele alates 6 a.

Aqua, Zinc Hydroxyapatite**, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Xylitol, PVP/VA Copolymer, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc Citrate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol, Limonene. **microRepair
Biorepair PRO WHITE ksülitooli...

8.00 

Kohe saadaval