BIOREPAIR® Desensitizing Enamel Repairer Treatment – tundlikkust leevendav hambavaaba parandaja, intensiivne hooldusvahend

Hooldusvahend, mis tänu microRepair®i parandavale võimele aitab leevendada hammaste tundlikkust.

Ülitundlikkusega aitab võidelda Biorepair® mis aitab kahjustatud hambavaaba pealispinda parandada.
Tundlikkust leevendav vaabaparandaja Biorepair® on ainus hooldusvahend, mis sisaldab microRepair®i, s.o mikroosakesi, mis on võimelised hambavaaba külge kinnituma, seda parandama ja looma loodusliku valu tõkestava barjääri.

Ülitundlikkuse põhjused:
*Valgendamine: liiga agressiivne valgendamine hambaarsti juures või hambapastaga võib kahjustada hambavaapa
*Igemete taandumine: põletikulised igemed tõmbuvad tagasi, paljastades dentiini tuubulid, ning sooja- ja külmatunne pääseb otse hambanärvini
*Vaaba erosioon: igapäevased harjumused, näiteks happeliste söökide ja jookide tarvitamine, põhjustavad vaabale väikeseid vigastusi ja kriimustusi
*Bruksism: hammaste krigistamisega kaasnevad hambavaaba ulatuslikud muutused ja selle tulemusena suureneb hammaste sooja- ja külmatundlikkus
*Ortodontilised aparaadid: väga tugevatoimelised liimid, millega aparaadi plaate hammaste külge kinnitatakse, võivad põhjustada hambavaaba kahjustusi.

Kuidas tundlikkust leevendav vaabaparandaja Biorepair toimib?
*MicroRepair® parandab ja remineraliseerib hambavaapa, muutes selle tugevamaks ja vastupidavamaks.
*MicroRepair® täidab dentiini tuubulid, luues loodusliku kaitsekihi, mis tõkestab valu; tänu antibakteriaalsetele omadustele võitlevad tsingi ioonid pisikute ja bakteritega, takistades hambakatu kogunemist igemeservadele.
*MicroRepair® siseneb mikropragudesse ja kinnitub hambavaaba külge, taastades seda iga kasutuskorraga.
*MicroRepair® parandab hambavaaba kahjustunud pealispinna, vähendades päev-päevalt hammaste tundlikkust. Tänu biomimeetilistele omadustele suudab microRepair® end vaaba külge kinnitada, seda remineraliseerida ja parandada.

Biorepair®i tootesari on esimene, mis põhineb microRepair®i biomimeetilistel mikroosakestel, mis tänu oma struktuurile ja keemilisele koostisele on võimelised imenduma hambavaaba pealispinna mikroskoopilistesse vigastustesse, remineraliseerides ja parandades tõhusalt vaapa, muutes nii hambad tugevamaks ja kaitstes neid hambakatu, hambakivi ja kaariese eest.
LEBSC tegutseb juba rohkem kui 30 aastat Bologna ülikooli G. Ciamciani keemiaosakonna juures ning kasutab kõige arenenumaid keemilis-füüsikalisi tehnikaid, et uurida lupja sisaldavate kudede – eriti just luude – mineraliseerimisprotsesside keemilisi ja bioloogilisi aspekte.
MicroRepair®i biomimeetiliste mikroosakeste erakordses toimes võite ise veenduda: Biorepair®i sarja igapäevane kasutamine annab teile naudingu näidata naeratades oma terveid hambaid veel pikka aega. Prof Norberto Roveri, üldkeemia korraline dotsent, Bologna ülikooli, G. Ciamciani keemiaosakond.

Hooldamata hammas:
Hambavaabas on palja silmaga nähtamatud väikesed praod, mis seavad ohtu hamba tervise.
Biorepair®i toime: microRepair® siseneb väikestesse pragudesse ja parandab vaaba.
Biorepair®iga hooldatud hammas:
Biorepair® loob kaitsekihi, mis tõrjub kaariest, hambakattu ja hambakivi.

Küsimused ja vastused:
Miks on vaja hambavaapa parandada?
Hambavaabas ei ole rakke ja seega ei ole see võimeline end automaatselt uuendama. See tähendab, et iga kahjustus on pöördumatu. Mikroskoopilised praod vaabas, mis on paljale silmale nähtamatud, ohustavad hamba tervist, kuna nendesse võivad koguneda hambakatu bakterid, igemepõletiku ja kaariese põhjustajad.

Kuidas suudab Biorepair® hambavaapa parandada?
Tänu oma revolutsioonilisele microRepair®il põhinevale koostisele suudab Biorepair® parandada hamba pealispinna kõige väiksemaid vigastusi. Biorepair® taastab loodusliku barjääri, mis ei lase ülitundlikkusel tekkida, ja võitleb tõhusalt hambakatu, hambakivi ja kaariesega.

Mis on microRepair®?
MicroRepair® sisaldab mikromeetrilisi biomimeetilisi osakesi, mis koosnevad karbonaat-apatiit-tsingi asendajast. See aine on hüdroksüülapatiidi tehniline analoog, hüdroksüülapatiit on aga peamine komponent hambavaabas (98%) ja dentiinis (70%).

Kuidas microRepair® toimib?
MicroRepair®i osakesed on suuruselt ja koostiselt sarnased hambavaaba osakestega ning kuna nad on bioloogiliselt aktiivsed, suudavad nad looduslikult ja iseenesest kinnituda hambavaaba külge, parandades ja kõrvaldades pisikesed nähtamatud vigastused hambavaabal ja dentiinis ning pidurdades hambakivi, hambakatu ja kaariese teket.

Kas igapäevane BioRepair®i kasutamine on kasulik kogu suuõõnele?
 Kasutades iga päev Biorepair®i hambapastat ja suuvett, teete head kogu suuõõnele, saavutades hulga eeliseid:
*tõhusam kaariese
*hambakatu ja hambakivi vastane kaitse
*hammaste tundlikkuse vähenemine
*igemete kaitse
*tugev antibakteriaalne toime.

Kasutamisjuhised
*Määrige sõrmega väike kogus tundlikkust leevendavat vaabaparandajat Biorepair®i kape sisemisele pinnale.
*Asetage kaped suhu ja pange hambad kokku.
*Laske toimida 2-3 minutit.
*Pärast kapede eemaldamist loputage suuõõs.
Vajaduse korral määrige Biorepair®i sõrmega otse suuõõne halvemini ligipääsetavale osadele või tundlikumatele hammastele. Soovitame kasutada tundlikkust leevendavat vaabaparandajat Biorepair®i kord päevas 7-10 päeva jooksul pärast hammaste pesemist Biorepair®i hambapastaga.
Korrake hooldust iga kuue kuu järel või vajaduse järgi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Allergilise reaktsiooni puhul pöörduge arsti poole. Võimalikud allergilised reaktsioonid sõltuvad konkreetsest isikust ja ei ole ennustatavad. Ärge kasutage suuõõne infektsioonide esinemise korral. Enne tarvitamist tutvuge pakendis oleva kasutusjuhisega. Vajadusel pidage nõu meditsiinitöötajaga.

Säilitamistingimused
Säilitada ja hoida: Toatemperatuuril.

13 arvustust tootele Biorepair tundlike hammaste intensiivhooldus 50ml

4.6 Hinnang
1-10 of 13 reviews
 1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 2. Mingi kiht on hammastel küll aga olen veel vähe aega kasutanud

 3. Sellele tootele on mul loomulikult erilised ootused. Hetkel küll pettumust pole.

 4. Tundlikkus ei ole veel vähenenud

 5. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 6. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Aitas väga kiiresti

 7. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Ei ole veel jõudnud kasutada, positiivne hinnang selle eest, et loodan parimat 🙂

 8. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 9. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Hydrated Silica, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Sorbitol, Sodium Bicarbonate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol. *microRepair®

Sarnased tooted

Biorepair intensiivne tundlikust vähendav parandusgeel Biorepair tundlike hammaste in...

14.90 

Laost otsas