1

BIOXTRA – ÜLIM LEEVENDUS KUIVALE SUULE

bioXtra tooted aitavad leevendada kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid ja mõju. Need sisaldavad looduslikke ensüüme, niisutajaid, fluoriidi ja ksülitooli (üksikasju vaata konkreetsete toodete etikettidelt).

bioXtra tooted on mõeldud ainult suus kasutamiseks.

bioXtra tooted sisaldavad piima- ja munavalgu jääke. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes.

Looduslik sülg sisaldab oluliste komponentide keerulist tasakaalu, mis kaitsevad sinu hammaste ja igemete tundlikke kudesid.
Igasugune süljevoolu vähenemine võib viia seisundini, mida tuntakse kuiva suuna või kliiniliselt kserostoomiana. Kuiv suu võib häirida suu loomulikku tasakaalu ja aidata kaasa ebamugavustunde, halva suuhügieeni, halva hingeõhu ning isegi üldise tervise ja heaolu halvenemisele.

bioXtra on suuhooldustoodete sari, mis on spetsiaalselt loodud leevendama suukuivust ja reguleerima suu mikrokeskkonda. Need täiendavad sülje loomulikke kaitse- ja määrdesüsteeme, mis on olulised tervisliku ja hästi tundva suu jaoks.

Ja kuna kuiv suu (kserostoomia) võib põhjustada tundlikke, valusaid igemeid, siis bioXtra tooted ei sisalda alkoholi, mentooli, tugevaid maitseid ega detergente, et pakkuda meeldivat kogemust.

3 LIHTSAT SAMMU PAREMA TUNDE NIMEL SUUS

1. SAMM – PUHASTAMINE
Pese hambaid vähemalt kaks korda päevas bioXtra Dry Mouth Mild hambapastaga.

2. SAMM – LOPUTAMINE
Pärast hammaste pesemist loputa suud bioXtra Dry Mouth Ultra Mild suuloputusveega ja soovi korral päeva jooksul regulaarselt, et lisada värskust ja mugavust.

3. SAMM – NIISUTAMINE
Pikaajaliseks määrimiseks ja mugavuseks, eriti öösel, kanna bioXtra Dry Mouth geeli igemetele või proteeside alla.
Päevaseks mugavuseks ja koheseks niisutamiseks pihusta bioXtra Dry Mouth Gel suuspreid otse suhu nii sageli, kui vaja.

Igapäevaselt koos kasutades leevendavad bioXtra toodete unikaalsed koostised õrnalt kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid, jättes suule värske ja meeldiva tunde ööpäevaringselt ning aidates kaasa suuhügieenile.

bioXtra Dry Mouth Mild hambapasta
bioXtra õrn hambapasta kuivale suule täiendab õrnalt looduslikku sülge, reguleerides suu mikroelukeskkonda. Õrna maitsega koostis kaitseb hambakatu kogunemise eest, tugevdab hambaemaili, aitab ennetada kaariese teket ning leevendab kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid ja mõjusid. See aitab säilitada tervet suud ja soodustab värsket hingeõhku.

bioXtra kuivale suule mõeldud õrnal hambapastal on madal vahutav toime.

Kasutusjuhend: Pese hambaid ja igemeid vähemalt 2 korda päevas, kasutades pehmet hambaharja. Sulgege kork pärast kasutamist.

Sisaldab naatriummonofluorofosfaati (maksimaalselt 1500 ppm F¯). 6-aastased ja nooremad lapsed: kasutage herneterasuurust kogust ja jälgige harjamist, et minimeerida allaneelamist. Muudest allikatest fluoriidi tarbimise korral konsulteerige hambaarsti või arstiga.

Kasulik teave diabeetikutele juhusliku allaneelamise korral.
Kuigi bioXtra kuiva suu tooted ei ole mõeldud allaneelamiseks, võib järgmine teave olla diabeetikutele kasulik juhusliku sissevõtmise korral.

Ainult järgmised bioXtra tooted sisaldavad dekstroosi:
● bioXtra Dry Mouth suugeel sisaldab 0,0028 g dekstroosi geeli grammi kohta.
● bioXtra Dry Mouth Mild hambapasta sisaldab 0,0025 g dekstroosi hambapasta grammi kohta.

Tõsiste juhtumite korral teavitage tootjat ja pädevat ametiasutust.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Glycerin, Sodium Monofluorophosphate, Isoceteth-20, Xylitol, Aroma, Hydroxyethylcellulose, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Glucose, Colostrum Whey, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Lactoperoxidase, Lactoferrin, Lysozyme, Potassium Thiocyanate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool.
bioXtra hambapasta bioXtra Dry Mouth Mild hambapa...

9.95 

Kohe saadaval