1

BIOXTRA – ÜLIM LEEVENDUS KUIVALE SUULE

bioXtra tooted aitavad leevendada kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid ja mõju. Need sisaldavad looduslikke ensüüme, niisutajaid, fluoriidi ja ksülitooli (üksikasju vaata konkreetsete toodete etikettidelt).

bioXtra tooted on mõeldud ainult suus kasutamiseks.

bioXtra tooted sisaldavad piima- ja munavalgu jääke. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes.

Looduslik sülg sisaldab oluliste komponentide keerulist tasakaalu, mis kaitsevad sinu hammaste ja igemete tundlikke kudesid.
Igasugune süljevoolu vähenemine võib viia seisundini, mida tuntakse kuiva suuna või kliiniliselt kserostoomiana. Kuiv suu võib häirida suu loomulikku tasakaalu ja aidata kaasa ebamugavustunde, halva suuhügieeni, halva hingeõhu ning isegi üldise tervise ja heaolu halvenemisele.

bioXtra on suuhooldustoodete sari, mis on spetsiaalselt loodud leevendama suukuivust ja reguleerima suu mikrokeskkonda. Need täiendavad sülje loomulikke kaitse- ja määrdesüsteeme, mis on olulised tervisliku ja hästi tundva suu jaoks.

Ja kuna kuiv suu (kserostoomia) võib põhjustada tundlikke, valusaid igemeid, siis bioXtra tooted ei sisalda alkoholi, mentooli, tugevaid maitseid ega detergente, et pakkuda meeldivat kogemust.

3 LIHTSAT SAMMU PAREMA TUNDE NIMEL SUUS

bioXtra erilised koostisosad pakuvad kohest niiskustunnet ja aitavad reguleerida suu mikrokeskkonda.

1. SAMM – PUHASTAMINE
Pese hambaid vähemalt kaks korda päevas bioXtra Dry Mouth Mild hambapastaga.

2. SAMM – LOPUTAMINE
Pärast hammaste pesemist loputa suud bioXtra Dry Mouth Ultra Mild suuloputusveega ja soovi korral päeva jooksul regulaarselt, et lisada värskust ja mugavust.

3. SAMM – NIISUTAMINE
Pikaajaliseks määrimiseks ja mugavuseks, eriti öösel, kanna bioXtra Dry Mouth geeli igemetele või proteeside alla.
Päevaseks mugavuseks ja koheseks niisutamiseks pihusta bioXtra Dry Mouth Gel suuspreid otse suhu nii sageli, kui vaja.

Igapäevaselt koos kasutades leevendavad bioXtra toodete unikaalsed koostised õrnalt kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid, jättes suule värske ja meeldiva tunde ööpäevaringselt ning aidates kaasa suuhügieenile.

bioXtra Dry Mouth suugeel
bioXtra suugeel kuivale suule toimib tõhusa loodusliku sülje asendajana, reguleerides suu mikroelukeskkonda. Unikaalne koostis sisaldab intensiivseid niisutajaid, mis rahustavad ja niisutavad tundide kaupa ning leevendavad kuiva suu (xerostoomia) sümptomeid ja mõjusid. See aitab soodustada tervete hammaste ja igemete säilimist.

Kasutusjuhend: Peske enne kasutamist põhjalikult käsi. Kandke geeli sõrme või puhta vatitikuga igemetele ja keelele või proteeside alla alati, kui suu tundub kuiv, eriti öösel. Eemaldage või sülitage üleliigne välja. Korrake vajadusel. Sulgege kork pärast kasutamist.

Kasulik teave diabeetikutele juhusliku allaneelamise korral.
Kuigi bioXtra kuiva suu tooted ei ole mõeldud allaneelamiseks, võib järgmine teave olla diabeetikutele kasulik juhusliku sissevõtmise korral.

Ainult järgmised bioXtra tooted sisaldavad dekstroosi:
● bioXtra Dry Mouth suugeel sisaldab 0,0028 g dekstroosi geeli grammi kohta.
● bioXtra Dry Mouth Mild hambapasta sisaldab 0,0025 g dekstroosi hambapasta grammi kohta.

Tõsiste juhtumite korral teavitage tootjat ja pädevat ametiasutust.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Glycerin, Sorbitol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xylitol, Hydroxyethylcellulose, Glucose, Butylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Polyacrylic acid, Colostrum Whey, Glucose Oxidase, Lactoperoxidase, Lactoferrin, Lysozyme, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Potassium Thiocyanate, Benzoic Acid.
bXtraMouthGel bioXtra Dry Mouth suugeel 40ml

13.90 

Kohe saadaval