BIOXTRA – ÜLIM LEEVENDUS KUIVALE SUULE

bioXtra tooted aitavad leevendada kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid ja mõju. Need sisaldavad looduslikke ensüüme, niisutajaid, fluoriidi ja ksülitooli (üksikasju vaata konkreetsete toodete etikettidelt).

bioXtra tooted on mõeldud ainult suus kasutamiseks.

bioXtra tooted sisaldavad piima- ja munavalgu jääke. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes.

Looduslik sülg sisaldab oluliste komponentide keerulist tasakaalu, mis kaitsevad sinu hammaste ja igemete tundlikke kudesid.
Igasugune süljevoolu vähenemine võib viia seisundini, mida tuntakse kuiva suuna või kliiniliselt kserostoomiana. Kuiv suu võib häirida suu loomulikku tasakaalu ja aidata kaasa ebamugavustunde, halva suuhügieeni, halva hingeõhu ning isegi üldise tervise ja heaolu halvenemisele.

bioXtra on suuhooldustoodete sari, mis on spetsiaalselt loodud leevendama suukuivust ja reguleerima suu mikrokeskkonda. Need täiendavad sülje loomulikke kaitse- ja määrdesüsteeme, mis on olulised tervisliku ja hästi tundva suu jaoks.
Ja kuna kuiv suu (kserostoomia) võib põhjustada tundlikke, valusaid igemeid, siis bioXtra tooted ei sisalda alkoholi, mentooli, tugevaid maitseid ega detergente, et pakkuda meeldivat kogemust.

3 LIHTSAT SAMMU PAREMA TUNDE NIMEL SUUS

bioXtra erilised koostisosad pakuvad kohest niiskustunnet ja aitavad reguleerida suu mikrokeskkonda.

1. SAMM – PUHASTAMINE
Pese hambaid vähemalt kaks korda päevas bioXtra Dry Mouth Mild hambapastaga.

2. SAMM – LOPUTAMINE
Pärast hammaste pesemist loputa suud bioXtra Dry Mouth Ultra Mild suuloputusveega ja soovi korral päeva jooksul regulaarselt, et lisada värskust ja mugavust.

3. SAMM – NIISUTAMINE
Pikaajaliseks määrimiseks ja mugavuseks, eriti öösel, kanna bioXtra Dry Mouth geeli igemetele või proteeside alla.
Päevaseks mugavuseks ja koheseks niisutamiseks pihusta bioXtra Dry Mouth Gel suuspreid otse suhu nii sageli, kui vaja.

Igapäevaselt koos kasutades leevendavad bioXtra toodete unikaalsed koostised õrnalt kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid, jättes suule värske ja meeldiva tunde ööpäevaringselt ning aidates kaasa suuhügieenile.

bioXtra Dry Mouth Ultra Mild suuvesi
bioXtra eriti õrn suuvesi kuivale suule täiendab õrnalt looduslikku sülge, reguleerides suu mikroelukeskkonda. Õrn maitsega koostis tugevdab hambaemaili, aitab võidelda kaariese tekke vastu ning leevendab kuiva suu (kserostoomia) sümptomeid ja mõjusid. See aitab säilitada suu loomulikku tasakaalu ning puhastab, värskendab ja niisutab suud.

bioXtra eriti õrn suuvesi kuivale suule on alkoholi- ja mentoolivaba.

Kasutusjuhend: Kasutage mõõtetopsi. Pärast hammaste harjamist kasutage umbes 10 ml, loputage 30 sekundit ja sülitage välja. Pole vaja veega loputada. Kasutage regulaarselt kogu päeva jooksul, et säilitada mugavus ja värskus. Ärge neelake alla. Ärge ületage viit kasutuskorda päevas. Sulgege kork pärast kasutamist.

Sisaldab naatriummonofluorofosfaati (maksimaalselt 1500 ppm F¯). Ei sobi 6-aastastele ja noorematele lastele. Vajadusel jälgige lapsi, kuni nad on võimelised toodet iseseisvalt kasutama. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, Sodium Monofluorophosphate, Poloxamer 407, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Lactoferrin, Lysozyme, Lactoperoxidase, Aloe Barbadensis Leaf Juice, EDTA, Colostrum Whey, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, CI42090
bXtraMouthrinse bioXtra Dry Mouth Ultra Mild s...

12.90 

Kohe saadaval