Esimene mitteabrasiivne hambapasta, mis sisaldab 100% looduslikke vulkaanilisi mineraale ning arktilisi samblikke valgemate hammaste ja tervemate igemete jaoks.

  • Erakordselt rahustava ning taastava toimega
  • Tänu arktilistele samblikele tagab intensiivse valgendamisefekti
  • Uus eksklusiivne maitse kauakestvaks värskuseks

Põhjamaade valgete valemi ainulaadsed koostisosad:

  • Looduslik tseoliit on kahekordse poorse kihiga vulkaanilise päritoluga mineraal. Sellel on imav, taastav, rahustav ning puhastav toime.
  • Vulkaaniline vesi on vihmavesi, mis imbub läbi poorse vulkaanilise kivimikihi, mis toimib loodusliku filtrina ja annab veele ainulaadsed omadused. Vulkaaniline vesi on erakordselt puhas, kuna vulkaanilised alad on alati kaitstud tööstusliku saaste eest.

Islandi sambla ekstrakt Cetraria Icelandic

Islandi Cetraria vabastab aatomihapniku, mis eemaldab hambaemaililt vanad pigmentladestused, taastades hammaste terve sära ja valgeduse. Takistab bakterite kasvu, on pehmendava ja põletikuvastase toimega.

Arktika sambliku ekstrakt Usnea Borodovita

Usnic hape, mida eritab arktiline samblik, eemaldab õrnalt hambaemaililt värvipigmendid. Sellel on tõhus antibakteriaalne toime ja kaitse bakterite ning kaariese eest.

Kasutamine: sobib igapäevaseks hammaste pesemiseks. Kasutage 2-3 korda päevas põhilise hambapastana.

Hoiatused: Ei soovitata fluoririkka veega või suu limaskesta kahjustuste korral.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Hydrated Silica, Glycerin , Sorbitol , Xylitol, Zeolite, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Fluoride, Cetraria Islandica ct, Usnea Barbata Extract, Polygly ceryl-4 Caprate, Polyglycerol – 6 Caprylate, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Benzy l Alcohol, Synthetic Fluor phlogopite, Tin Oxide, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Limonene, CI 77891, CI 42090. Sodium Fluoride 0,32% (1450 ppm F)
blanx nordic white 75ml Blanx Nordic White valgendav h...

8.00 

Kohe saadaval