BlanX WHITE SHOCK intensiivne valgendav hooldusvahend 50ml + LED BITE aktivaator

BlanX White Shock hooldusvahend sisaldab suures koguses aktiivset toimeainet ActiluX® ning nüüd on täiustatud “Blue Formula” toimega, mis tagab kohese valgenduse optilise efekti. Mikrokristallid ActiluX® aktiveeruvad valguse abil, reageerivad hapniku ning süljes ja suus leiduva veega ning ründavad mustust põhjustavaid molekule.
Veelgi intensiivsema tulemuse saavutamiseks kasutage  BlanX Led Bite aktivaatorit.
Toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab kollaka värvuse, samas lahendab ebaühtlase värvuse probleemi.
Päev päeva järel muutuvad hambad iga naeratusega valgemaks ning saavad tagasi oma loomuliku sära tänu valguse ja Actilux® koostoimele.
Eemaldab emaililt hambakattu ja kaariest põhjustavad bakterid ning hoiab igemeid tervete ja niisutatutena.
Mitteabrasiivne peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.

Kasutamine:
1. Kasuta BlanX White Shock intensiivne hooldusvahend kolm korda päevas nagu tavalist hambapastat.
2. Pärast hammaste pesemist kasuta alati BlanX LED Bite aktivaatori ja pane see suhu nii, et läbipaistev plastikust osa on hammaste vastas ning toetub vastu huuli.
3. Vajuta nupule ning valgusta BlanX LED Bite’ga oma hambaid vähemalt üks minut. Veelgi intensiivsema valgendava tulemuse saamiseks kasuta BlanX LED Bite aktivaatori minimaalselt kümme minutit vähemalt kord nädalas. Enne BlanX LED Bite aktivaatori kasutamist määri kiht pastat, vajadusel sõrmedega, läbipaistvale osale. Pärast kasutamise lõpetamist loputa suu.
Pea meeles: mida enam valgust ActiluX® saab, seda intensiivsem on valgendav toime! Säilitada toatemperatuuril. Peale avamist 12 kuud. Mõeldud vaid täiskasvanutele kasutamiseks.

3 arvustust tootele BlanX WHITE SHOCK intensiivne valgendav hooldusvahend 50ml + LED BITE aktivaator

 1. Marieta

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Vara veel öelda, kuidas toimib, aga mugav kasutada.

 2. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Pole seda väga järjepidevalt kasutanud, kuid juba tundub, nagu mingi mõju sellel siiski oleks. Täpsemalt oskaks hinnata ilmselt siis, kui oleks seda juba pikema perioodi jooksul kasutanud.

 3. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

Lisa arvustus

Cancel

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Laruyl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite, Sodium Monoflurophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extracts, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090.