bluem närimiskumm on valmistatud looduslikust hapnikust ja Manuka meest: see sobib ideaalselt reisimiseks või kontorisse, kui teil pole käepärast hambaharja, see värskendab hingeõhku ja kõrvaldab bakterid.

See vabastab süljega kokkupuutel hapnikku ja kõrvaldab looduslikult kõige tavalisemad bakterid. Bluemi töötasid arstid ja hambaimplantoloogid välja gingiviidi, periodontiidi ja periimplantitiidi raviks.

Närimiskumm annab kohese värskustunde ja aitab vältida halba hingeõhku.

bluem eelised:
ainulaadne valem, mis keskendub aktiivsele hapnikule ja Manuka meele
värskendav
aitab säilitada suuhügieeni
gluteeni-, suhkru- ja aspartaamivaba

 

Kasutamine:
Mitte rohkem kui 2 nätsu päevas. Närida nätsu vähemalt 15-20 miutit

1 arvustus tootele bluem hapnikuga rikastatud närimiskumm 10 tk

4.0 Hinnang
1-1 of 1 review
Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Gum base [thickener: acacia gum; natural and synthetic flavours; sweeteners: acesulfame K, sucralose; emulsifier: soy lecithin (E322); antioxidant: tocopherol (E306)]; sweeteners and coating agents: xylitol, mannitol, isomalt; flavours (natural and synthetic); coating agents: Arabic gum, flavours, rice starch, maltodextrin, polyvinylpyrrolidone, trehalose dehydrate, Spirulina extract, carnauba wax; anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, talcum, silicon dioxide; Sodium bicarbonate; sweeteners: acesulfame K, sucralose; Manuka honey; Lactoferrin (milk protein, lactose); Manuka E.O. (Leptospermum scoparium J.R.Forst.&G. First., essential oil; support: silicon dioxide).
bluem närimiskumm 10 tk bluem hapnikuga rikastatud när...

6.95 

Laost otsas